Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

MIS ON IDEAALRING?

Et lisada võistluskalendrisse põnevust, käivitame sellest aastast täiesti uue ja ainulaadse mõõduvõtu – Sinu ideaalring. Ideaalring – mis see on ja kuidas töötab? Ideaalring on hooaega läbiv võistlus, kus iga osaleja saab kirja erinevatelt võistlustelt parima tulemuse raja kohta. 

Hooaja lõpus on igal osalejal võimalik näha enda Ideaalringi tulemust ehk kõikidest osaletud võistlustest on välja nopitud iga raja parim tulemus ja nendest koostatud teoreetiline parim 18 raja tulemus. Võistlus on ainult löögimäng, ehk kirja lähevad parimad löögid radadel. Osaleda saavad kõik Rae Golfiklubi liikmed, kelle koduklubi on Rae Golfiklubi.

Võistlusklasse saab olema meestel neli, naistel kolm ning eraldi arvestust peetakse ka mees- ja naisseenioride vahel.

Meeste võistlusklassid on HCP järgi: 
+4 – 9,9 
10 – 20 
20,1 – 36
36,1 – 54

Naiste võistlusklassid HCP järgi:
+4 – 20
20,1 – 36
36,1 – 54

Hooaja lõpus autasustatakse iga võistlusklassi kolme parimat. Jooksvalt toimuvad ka igakuised vahekokkuvõtted, kus auhinnad paneb välja meie toetaja Smushie.

Tulemusi arvestatakse alates 2021 hooaja esimesest võistlusest kuni hooaja viimase võistluseni. Arvesse lähevad kõik Rae Golfis toimuvad võistlused, mis lähevad HCP arvestusse. Edetabelit saab hakata jälgima golfboksist. 

Kaptenid Jana ja Andres soovivad omalt poolt kõigile head golfihooaega!

30.04.2021

Sulle võib veel huvi pakkuda: