Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Rae Golfiakadeemial uus juht!

PGA PRO Priit Jalasto ei vaja golfiringkonnas lisatutvustamist. Nagu teate, liitus Priit meie treenerite tiimiga mõned kuud tagasi. Nüüd on meil hea meel teada anda, et Priit on andnud oma nõusoleku meie golfiakadeemia töö juhtimiseks. Priidul on treenerina suurepärased kogemused, tal on põnevad ideed ja kirg golfioskuste edasiandmiseks igal tasemel mängijatele.

Meie akadeemia on juba Eesti golfimaastikul tuntud ja meie treenitavate arv muljetavaldav. Klubiliikmete arv Eesti suurim, meie liikmete arv Raes 704 ja Valgerannas 280.

Meil on parimad treenimisvõimalused nii Raes kui Valgerannas ja mitmekülgne treenerite kooslus:

PGA PRO-dena on mängijaid arendamas Priit Jalasto, Torel Neider ja Maxime Chardon. Lisaks neile on meie treenerite hulgas osavad, säravad, kirglikud ja oma treeneritööd otse südamesse võtvad Hanna-Eliise Vendla, Triin Marleen Ustal, Getter Saaroja, Carlos Kirtsi, Marko Kukk, Marti Dengo, Taavi Viirpalu ja Laura-Liisa Lilleleht.

Priit ütleb ise nii: “Mul on väga hea meel, et minu juhtida on Eesti suurim ja parim golfiakadeemia ning, et mulle on usaldatud selline vägev treenerite tiim. Selles ametis kindlasti puhkama ei saa jääda ning tööd on väga palju, sest kevad on juba lähedal ja paljud uued ideed vajavad teostamist”

Oleme põnevil ja veendunud, et Priidu juhtimisel saame tõsta meie teenuste kvaliteedi järgmisele tasemele ja pakkuda parimaid võimalikke treenimisvõimalusi nii päris algajale kui juba väga vilunud mängijale. Meie grupitreeningutest leiab sobiliku nii lasteaialaps kui seenior golfar, meie eratreeningutes saab oma oskusi lihvida individuaalse lähenemisega igaühe murekohtadele.

Kohtumisteni trennis!

Tekst: Laire Piik, Priit Jalasto

Foto: Mats Soomre

16.03.2023

Sulle võib veel huvi pakkuda: