Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Uued tuurid!

Mis on uut Rae Golfi nädalatuurides? Nädala tuuride mõte on koguda edetabelipunkte ja võistelda suurte ägedate auhindade nimel. Sellel hooajal pakume võimalust osaleda neljal nädala tuuril. Nendeks on IRONTOUR by Hansaviimistlus, Womens Golf Special, Rae Golfi Tuur Gruusiasse by Tbilisi Hills ja Rae Golfi Tuur Leetu by V Golf Club. Kõikide tuuridel ei ole edetabeleid aga need millel on edetabelid, nende võitjate autasustamine toimub pidulikul hooajalõpu galal. 

Tegime sellel aastal mõned muudatused nädala tuurides osalemises. Tulime vastu mängijate soovile pakkuda neile paindlikumat võistlemise võimalust erinevatel tuuridel läbi hooaja. Oluline on meeles pidada, et pead mängima minema sõbraga, kes ka sellel ringil Sinuga koos võisltust mängib. Iga mängutasemega mängija leiab sobiva võimaluse ennast proovile panna. Lisaks alandasime kõikide võistlluste hindasid. Sellel hooajal on võimalik nädalasarjasid mängida ja edetabeli punkte koguda vaid 10€ eest.

IRONTOUR by Hansaviimistlus
Võistlusel mängitakse ainult raudadega HCP löögimängu ja sellest piirangust tulenevalt ei ole ka võistlus HCP kõlbulik. Lisaks on oluline, et igal osavõistlusel osaleks võistlusklassis vähemalt 5 mängijat, seega siin saad Sina utsitada oma sõpru võistlema. Mängitakse kahes klassis (mehed ja naised) ning punastelt ja kollastelt tiidelt.Iga osavõistluse parimat meest ja naist tunnustatakse Rae Proshopi kinkekaardiga. Kinkekaartide suurus oleneb võistlejate arvust. Võistlustasudest läheb auhinna fondi mängijalt 5€. Seega, mida rohkem on mängijaid seda suurem on ka iganädalane auhinna fond. 
Oluline on tähele panna, et Scoring avatakse esmaspäeval esimeste võistlejate saabudes ning peale seda saab võistlusele ennast registreerida vaid caddiemasteris või telefoni ja meili teel.
Peaauhinnad on Rae Golfi 2023 hooaja mänguõigused. Mänguõigused pani välja Hansaviimistlus. Lisaks loositakse kõikide vähemalt 8 korral osalenud võistlejate vahel Rae Golfi poolt välja pandud auhindu.


Women’s Golf Special by Dermosil on Rae Golfi ajaloos kõige kauem püsinud võistlussari, mille sihtgrupiks ainult naised. Sellel hooajal on tuuri puhul tegemist ainukese võistlussarjaga, millel on kindel võistluse aeg ja ühisstart, et säilitada selle võistluse formaat ja eripära. Naised kogunevad kord kuus teisipäeval peale tööd Rae Golfiväljakul, et võtta mõõtu 9 raja punktimängus ja seda kolmes võistlusklassis. Võistlema ootame ka neid naisi, kes muidu võistlema ei julge tulla, et kaasa aidata nende golfitee algusele. Kuivõrd tegu on punktimänguga, siis peale 10 löögi sooritamist saab untsu läinud rajal lihtsalt palli üles võtta ja uuel rajal edasi mängida. Hea võimalus sobitada uusi tutvusi, kellega tulevikus ka mängima minna. Iga osavõistluse järel on väike apms ja külas mõni ettevõte, kes räägib oma lugu ja tutvustab oma tooteid. Õhtu lõpus autasustame iga võistlusklassi kahte parimat ning ei puudu ka loosiauhinnad. Hooaja parimaid tunnustatakse hooaja lõpetamise üritusel. Esimene osavõistlus toimub juba 17. mail kell 18:00 ja sellel korral on meil oma poega väljas naistele juba tuntud Dermosil.


UUS TULIJA: Rae Golfi Tuur Gruusiasse by Tbilisi Hills
Formaadilt sama, mis varasematel aastatel olnud neljapäevane tuur. Mängitakse 18 rada HCP löögimängu kahes võistlusklassis mehed kollastelt ja naised punastelt tiidelt. Võistelda võivad kõik hoolimata HCP suurusest, aga maksimaalne arvestuslik HCP on sellel võistlusel 36. Mänguringe saab iga osaleja jooksval nädalal parandada makstes igal mänguringil osalustasu ja lisaks 5€ võrreldes eelmise võistlustasuga ning maksimum võistlustasu on sellisel juhul 25€. Teha saab ühe võistlusringi päevas. Kokkuvõttes sellest nädalast läheb arvesse võistleja parim ring. Osavõistluse parimat meest ja naist tunnustatakse võistlusjärgsel nädalal Gruusia veiniga Chateau Mukhrani veinimõisast. Sama veinimõisa külastus sisaldub ka tuuri võitjate peaauhinnas.
Oluline on tähele panna, et Scoring avatakse esmaspäeval esimeste võistlejate saabudes ning peale seda saab võistlusele ennast registreerida vaid caddiemasteris või telefoni ja meili teel.
Edetabelite võitjaid ootab 2023 aprillis 7-päevane Gruusia Tbilishi Hills külastus koos Gamarjoba võistlusprogrammiga ning majutusega. Lisaks Tbilis Hillsi paketile kompenseerib Rae Golf võitjate lennupileteid kuni 200€ ulatuses.

UUS TULIJA: Rae Golfi Tuur Leetu by V Golf Club
Tuur vahetab välja meie varasema kolmapäevaku. Mängimeendale sobival ajal 9 rada kokku neljas võisltusklassis HCP 0-35.9 mehed ja naised eraldi arvestuses mängivad HCP löögimängu ja HCP 36-54 mehed ja naised eraldia arvestuses punktimängu. See võistlus on sobilik kõigile neile, kellel on kiire eluviis või 18 rada tundub liiga pikka ja raske olevat. Punktiklassi ootame kõiki alustajaid seal hulgas 2022 aastal green cardi kursuse läbinuid. Mänguringe saab iga osaleja jooksval nädalal parandada makstes igal mänguringil osalustasu ja lisaks 5€ võrreldes eelmise võistlustasuga ning maksimum võistlustasu on sellisel juhul 25€. Teha saab ühe võistlusringi päevas. Kokkuvõttes sellest nädalast läheb arvesse sinu parim ring. 
Oluline on tähele panna, et Scoring avatakse esmaspäeval esimeste võistlejate saabudes ning peale seda saab võistlusele ennast registreerida vaid caddiemasteris või telefoni või maili teel.
Edetabelite võitjad saavad veeta 2023 aastal omale sobival ajal pika nädalavahetuse reedest pühapäevni V Golf Clubis. Auhind sisaldab 3 mänguringiga ja 2 ööd hotellis. Lisaks hüvitab Rae Golf kütuse kulu kuni 100€ ulatuses. 

UUS TULIJA: Paaris Scramble by Sportland & D’ARMATI
Võistlus päris suvisele mängijale, kelle jaoks maikuu veel liiga külm tundus olevat või golfi vorm veel nigel. Mängime koos kaks korda kuus neljapäeviti sinu valitud paarilisega või siis meie poolt sinu soovil kokku pandud paarilisega. Mängime ühes võistlusklassis 9 rada HCP punktimäng. Hind 30€/tiim.

Laps & Vanem
Toimub 3 korda hooaja jooksul (mai, juuli, september) pühapäeviti. Järjestikused stardid 12:00-15:00 1. tiilt. Mängime lähtuvalt lapse tasemest kas 6, 9 või 18 rada ja ka lapse tasemest sõltuvatelt tiidelt. Vanemad mängivad vastavalt naised punastelt ja mehed kollastelt tiidelt. Mõlemad mängivad oma mängu ja tulemused liidetakse. Hind 45€/tiim. Green Fee tiimile 35€. Autasustatakse iga võistlusklassi kolme paremat tiimi.

Tekst: Piret Sepp
Toimetanud: Kaisa Pilnik
Pildid: Edmond Mäll, Rae Golfi erakogu

05.05.2022

Sulle võib veel huvi pakkuda: