Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Rae Golfi Akadeemia

Rae Golfi Akadeemias töötavad igapäevaselt kümme treenerit, kelle eesmärgiks on muuta golf üheks enim harrastatavaks spordialaks Rae Vallas. Grupitreeninguid viiakse läbi nii noortele kui ka täiskasvanutele, alustajatele, harrastajatele ja edasijõudnutele.
Igal treeneril on omad põhimõtted, mida treeningute läbiviimisel jälgitakse ning koos moodustatakse tervik, millel treenitav mängija aastate jooksul areneda saab.
Siit lehelt leiad rohkem infot enda taseme treeninggruppide ning treenerite kohta!

Noorteakadeemia

Me ehitame kõik treeningud üles rõõmu, turvalisuse ja arengu ümber. Sotsiaalne suhtlemine on noortele oluline ja seetõttu on meil palju treeinggruppe, et täita erineva vanuse ja oskustega vajadusi. Meie treeneritel on hästi arenenud koostöö, et lapsed saaksid sattuda rühma, mis virgutab lapse arengut kõige paremini. Tänu headele stimuleerivatele harjutustele loome stabiilse aluse golfimängija tulevikule. Lapsed koguvad treeningute jooksul marke, mille järel saadakse auhindu, et suurendada nende treeningul osalemise motivatsiooni.

Rae Golfi noorteakadeemias tegutsevad järgmised treenerid – Torel, Cristofer, Carlos, Hanna-Eliise, Mari, Marko, Triin Marleen, Taavi ja Marti, kes töötavad igapäevaselt golfi arenemise nimel Eestis. Meie eesmärgiks on kasvatada Harjumaal golfi mängivate noorte arvu ning tuua golf üheks enim harrastatavaks spordialaks Rae Vallas. Golfitrennidesse on oodatud kõik 4.-18.aastased noored olenemata eelnevast kokkupuutest golfiga, sest treeninggrupid on moodustatud tasemete järgi. Trenni tulemiseks ja trennis osalemiseks ei vaja noor oma golfivarustust, see on tasuta.

Enesearendus –  Golf paneb mängija pidevasse arengusse positsiooni. Mängijad analüüsivad mida nad tegid hästi ja mida peaks tegema paremini, et veelgi areneda. Tekib eneseanalüüsi oskus, abi otsimise oskus professionaalidelt nõu küsida golfiõpetusel ning õppida taluma kriitikat.

Etikett ja väärtused – Golf on pikkade traditsioonidega mäng mis on kestnud juba aastasadu. Golfimängimine õpetab käituma noori iseenda ja teistega hästi. Lisaks õpetab golf austust.

Värskes õhus viibimine –  Varakevadest hilissügiseni õues kõndimine ja muude aktiivsete tegevuste tegemine aitab püsida tervena. Lisaks loob see harjumuse, mis on parem kui arvutimängud või televisiooni vaatamine.

Kvaliteetaeg perega – Golf võib olla perekeskne tegevus mitmeteks tundideks. Golf on hea võimalus vanematele anda positiivset tagasisidet ja julgustust lastele.

Lõbu – Noored kasvavad üles liiga kiiresti tänapäeva tehnoloogiamaailmas. Sõpradega suhtlemine näost näkku on harv nähtus ja lisaks sellele pakub golf heast seltskonnast osasaamise võimalust.

Tervis –  Golf on aktiivne tegevus ja väiksem võimalus vigastada end kui teistes spordialades. Golf arendab siselihaseid, mis toetavad selgrooga, lisaks arendab golf painduvust ja annab võimaluse olla aktiivne ja terve.

Treeningvarustus – Kogu treeningu jooksul vajaminev varustus on noorele meie käest tasuta.

Piiramatult golfi iga päev – Rae Golfi Akadeemias golfi õppiv kuni 18. aastane noor saab mängida ja harjutada meie väljakul piiramatult golfi läbi suve

Kollased kassid & Sinised delfiinid:

Trennides kasutame kergeid plastikust golfikeppe ja pehmeid värvilisi palle, et trennid ikka ekstra ohutud oleksid ja kõik lapsed pärast trenni naerud suil koju tõttata saaksid. Trennide jooksul anname edasi kõiki golfi põhitõdesi, etiketti ja väärtusi. Lisaks ei ole trennid vaid golfi kesksed, sest teeme palju mänge ja harjutusi koordinatsiooni arendamiseks ning tihti toome üle oskusi ka teistel spordialadelt.

Mustad Simbad:

See rühm on saanud oma nime meie laste trennide maskotti Simba käest, kes on pisike must mops. Ennekõike meeldib Simbale mängida ja see sobib ilmekalt selle rühma iseloomustuseks, sest just siin on esimesel kohal mängud. Trennides kasutame juba lastele mõeldud golfivarustust ja golfipalle, et hakkaks tekkima golfimängu ja -varustuse õige tunnetus. Trennide jooksul anname edasi kõiki golfi põhitõdesi ja väärtusi. Lisaks ei ole trennid vaid golfi kesksed, sest teeme palju mänge ja harjutusi koordinatsiooni arendamiseks ning tihti toome üle oskusi ka teistelt spordialadelt.

Oranžid Rebased:

Nimetus tuleb ühest lahedast tegelasest, kes meie väljakul mängijatele läbi suve nalja pakkunud. Talle meeldib golfipallidega mängida ja bunkrites liivas hullata.

Seda rühma iseloomustab kõige paremini oskuslik mäng. Noorte oskuste arenguks leiame pidevalt uusi loomingulisi ja lõbusaid viise. Keskendume ka olulisematele punktidele – mängu väärtused ja ajalugu, etikett, eneseareng ja analüüsimine. Selles rühmas hakkame looma ka igale noorele talle sobilike eesmärke ja anname endast kõik, et nende eesmärkide täitmiseks vajalikud oskused tekiksid läbi erinevate põnevate harjutuste ja mängude.

Kuldsed Karud:

Kuldsed Karud tulenevad Jack Nicklausist hüüdnimest, kes on maailmakuulus golfar ning oma hüüdnime saanud juba varajasest edust.

Siia rühma leiavad tee juba oskuslikumad mängijad. Trennides keskendutakse juba oluliselt rohkem tehniliste oskuste lihvimisele ja parimale võimalikule tasemele viimisele. Mängijatele tekib igale löögile lähenemiseks kindel rutiin, kindel viis kuidas lüüa ja ka viis kuidas kehvematest tulemustest üle olla ja edasi liikuda. Trennide eesmärk on luua kõikidele noortele lai kogemuste pagas, mis võimaldaks neil toime tulla ka kõige keerulisemates oludes nii golfi väljakul kui ka igapäevaselt.

Punased Tiigrid:

Punased Tiigrid tulenevad Tiger Woodsist ning tema kombest kanda suurvõistluste finaalpäeval just punast särki.

Siia rühma kuuluvad mängijad kellel on lisaks suurele mänguhimule ka meeletult suur tahe olla golfis eeskujudeks nii nagu nende kõikide iidolid neile on. Need on need mängijad kes veedavad iga vaba hetke väljakul ja võistlustel pürgivad aina parematele kohtadele. Lisaks tehniliste oskuste arendamisele pöörame samapalju tähelepanu ka golfimängimise mentaalsele poolele.

Rae Golfi Akadeemia kutsub treenima kõiki alustajaid, kes soovivad oma mänguoskust parandada ja golfiga alustamist lihtsamaks teha.

Akadeemial on alustajate programm, kus kuu jooksul on võimalik läbida piiramatult golfitrenne mitme erineva treeneri juures. Teekonnal aitavad Sind nii treenerid kui ka klubiliikmed, et tunneksid end golfiklubis kui kodus.

Roheline grupp Hcp 37-54
Rae Golfi osavate treenerite juhendamisel käime läbi kõik alates sellest, kuidas arendada oma hoovõttu pikemaks ja sirgemaks kuni lühikese mänguni (sh punkrid). Vaatame läbi ka strateegiad, kuidas golfi nautida ja väljakul head skoori teha. Alustajana saad rahus ja vaikuses koos treeneriga kõik vajaliku läbi teha, et tekiks stabiilne baas.
Meil on ka naistele mõeldud spetsiaalsed rühmad, kuna usume, et see võib aidata luua sotsiaalset võrgustikku, milleks on golf.

Grupitreeningud

Treeni Palju Jaksad! Tule Rae Golfi sisetreeningutele ja mängid uuel hooajal veelgi parema swingiga! 🏌️Nii palju kui jaksad!

Saad valida 2 erineva treeneri vahel ja külastada nende kõigi treeninguid makstes ühekordse tasu. Alustaja treeningpakett ehk Treeni Palju Jaksad maksab vaid 105€ kuus! Sind juhendavad meie treenerid Cristofer Herman ja Triin Marleen Ustal.

Treeningud toimuvad Novembrist Märtsini:

Igal Esmaspäeval kell 18:00-19:00 Triin Marleeni juhendamisel

Igal Teisipäeval kell 16:00-17:00 Cristoferi juhendamisel

Igal Neljapäeval kell 17:00-18:00 Cristoferi juhendamisel

 

NB! Ühel nädalal on sul võimalus valida kuni 3 trenni. 

Lisainfo:

Treeningpakett hinnaga 105 € sisaldab ka stuudio saali tasu.

GRUPP ON TÄIS!

MURRA 100 (HCP 41-54)

KURSUSE MAHT: 54h, millest 18h on treeneriga ja 36h on iseseisev töö

KES ON OODATUD? Täiskasvanud mängijad HCP vahemikus 41-54

TREENINGGRUPI SUURUS: max 6 inimest

KESTVUS: 3 kuud

TRENNIDE ARV NÄDALAS: 1,5h trenn nädalas

TRENNIDE AEG: Algusega 18.05.2022 igal kolmapäeval kell 16:00-17:30

EESMÄRK: Anda treenitavatele edasi kõik vajalikud tööriistad, et lihtsustada nende teekonda murdmaks golfiväljakul 100 löögilist tulemust. Arendada mängija füüsilist ja vaimset võimekust. Anda sisendit edasise arengu tekkeks. Pakkuda lõbusat, turvalist ja sotsialiseerivat keskkonda golfimängu õppeks. Pakkuda võimalust teha regulaarselt trenni. Suur rõhk paikneb tehnilise soorituse parandamisel.

HIND: 490€
*Võimalus maksta nii ühes kui ka kolmes osas!

MURRA 100 TREENINGPROGRAMMI SISU:

Baastehnika ja liigutusdünaamika kohendamine antud võimekuse tasemele, mis võimaldab mängijal saavutada programmis püstitatud eesmärki ja loob mängijale eeldused edasiseks arenguks:

PUTT: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Suur rõhk korrektse putiliigutuse kinnistamisel läbi hulgalise mahu trenni.
CHIPI: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Kukutamis tunnetuse loomine ja tugevndamine. Lisaks erinevate lähilöökide õpe ja oskusbaasi tõstmine.
PITCHI: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhi rõhk pikkustaju loomisel läbi löögi radarite kasutamise.
RAUD: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhirõhk palli tabamusel ja eksimuste vähendamisel. Eesmärk on tekitada mängijale mugav ja lihtne liigutus, mis aleks korratav ja mille tagajärjel mängija saavutaks parema täpsuse ja/või suurendaks oma löögipikkust. Lisaks, anda edasi põhilised arusaamad, mis mõjutavad golfipalli lendu ja kuidas mängija saab neid faktoreid ise mõjutada.
PUU TEHNIKA: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhirõhk palli tabamusel ja eksimuste vähendamisel. Eesmärk on tekitada mängijale mugav ja lihtne liigutus, mis aleks korratav ja mille tagajärjel mängija saavutaks parema täpsuse ja/või suurendaks oma löögipikkust. Lisaks, anda edasi põhilised arusaamad, mis mõjutavad golfipalli lendu ja kuidas mängija saab neid faktoreid ise mõjutada.
Golfisimulaatoril golfimängu simuleerimist.
Löögipikkuste kaardistamine läbi löögi radarite kasutuse.
Harjutustepagas iseseisvaks harjutamiseks.
Lisajuhised edasiseks arenguks.

Süstematiseeritud MURRA 100 treeningprogrammi viib läbi Rae Golfi PGA Pro Cristofer Herman.

Lisainformatsioon: info@raegolf.ee

GRUPP ON TÄIS! 

MURRA 100 (HCP 31-40)

KURSUSE MAHT: 54h, millest 18h on treeneriga ja 36h on iseseisev töö

KES ON OODATUD? Täiskasvanud mängijad HCP vahemikus HCP 36-42

TREENINGGRUPI SUURUS: max 6 inimest

KESTVUS: 3 kuud

TRENNIDE ARV NÄDALAS: 1,5h trenn nädalas

TRENNIDE AEG: Algusega 18.05.2022 igal kolmapäeval kell 17:30-19:00

EESMÄRK: Anda treenitavatele edasi kõik vajalikud tööriistad, et lihtsustada nende teekonda murdmaks golfiväljakul 100 löögilist tulemust. Arendada mängija füüsilist ja vaimset võimekust. Anda sisendit edasise arengu tekkeks. Pakkuda lõbusat, turvalist ja sotsialiseerivat keskkonda golfimängu õppeks. Pakkuda võimalust teha regulaarselt trenni. Suur rõhk paikneb tehnilise soorituse parandamisel.

HIND: 490€
*Võimalus maksta nii ühes kui ka kolmes osas!

MURRA 100 TREENINGPROGRAMMI SISU:

Baastehnika ja liigutusdünaamika kohendamine antud võimekuse tasemele, mis võimaldab mängijal saavutada programmis püstitatud eesmärki ja loob mängijale eeldused edasiseks arenguks:

PUTT: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Suur rõhk korrektse putiliigutuse kinnistamisel läbi hulgalise mahu trenni.
CHIPI: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Kukutamis tunnetuse loomine ja tugevndamine. Lisaks erinevate lähilöökide õpe ja oskusbaasi tõstmine.
PITCHI: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhi rõhk pikkustaju loomisel läbi löögi radarite kasutamise.
RAUD: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhirõhk palli tabamusel ja eksimuste vähendamisel. Eesmärk on tekitada mängijale mugav ja lihtne liigutus, mis aleks korratav ja mille tagajärjel mängija saavutaks parema täpsuse ja/või suurendaks oma löögipikkust. Lisaks, anda edasi põhilised arusaamad, mis mõjutavad golfipalli lendu ja kuidas mängija saab neid faktoreid ise mõjutada.
PUU TEHNIKA: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhirõhk palli tabamusel ja eksimuste vähendamisel. Eesmärk on tekitada mängijale mugav ja lihtne liigutus, mis aleks korratav ja mille tagajärjel mängija saavutaks parema täpsuse ja/või suurendaks oma löögipikkust. Lisaks, anda edasi põhilised arusaamad, mis mõjutavad golfipalli lendu ja kuidas mängija saab neid faktoreid ise mõjutada.
Golfisimulaatoril golfimängu simuleerimist.
Löögipikkuste kaardistamine läbi löögi radarite kasutuse.
Harjutustepagas iseseisvaks harjutamiseks.
Lisajuhised edasiseks arenguks.

Süstematiseeritud MURRA 100 treeningprogrammi viib läbi Rae Golfi PGA Pro Cristofer Herman.

Lisainformatsioon: info@raegolf.ee

 

Esimesed golfimängud väljakul võivad alustajana üksinda mängides tunduda veidi hirmuäratavad. Selleks oleme loonud toreda mentorprogrammi, kus golfiringi jooksul juhendavad ning tutvustavad golfireegleid ja etiketti meie edasijõudnud klubimängijad alles alustavatele mängijatele. Lisaks on programm ideaalne võimalus leida endale uusi mängukaaslasi ka edaspidiseks.

Julgustame Sind meie mentoritega ühendust võtma, et omavahel mõlemale sobiv aeg kokku leppida.

Meie mentorid:

Sinine grupp Hcp 27-36

Golfimängijana oled nüüdseks kaugemale jõudnud ja hakanud leidma individuaalsemat mängustiili. Kuigi mõnikord võib tunduda, et olete alles alustaja, peetakse Sind nüüd tavaliseks golfimängijaks. Sinise treeninggrupi treenijana oled nüüd valmis rohkem tegelema detailidega, mis aitavad Sul mängijana areneda. Treener aitab Sind üksikasjade ja taktikate osas ning suunavad edasise arengu poole. Golfi sotsiaalne aspekt on Sulle oluline, seega tehakse palju tööd selle nimel, et golf teile rõõmu pakuks.

Punane grupp Hcp 10-26

Palju õnne, oled nüüdseks piiri ületanud ja Sind peetakse kogenud golfimängijaks. Sul on sügavam arusaamenda mängu mõjutavatest teguritest ja nüüd saame Rae Golfi suurepäraste golfitreenerite abiga neid tegureid ja taktikaid välja töötada. Meie eesmärk on, et Sinust kujuneks stabiilne golfimängija, kes tunneb veelgi paremini enda individuaalset mängustiili. Siin keskendume ka rohkem võistlusteks treenimisel.

MURRA 90

KURSUSE MAHT: 54h, millest 18h on treeneriga ja 36h on iseseisev töö

KES ON OODATUD? Täiskasvanud mängijad HCP vahemikus 21-30

TREENINGGRUPI SUURUS: max 6 inimest

KESTVUS: 3 kuud

TRENNIDE ARV NÄDALAS: 1,5h trenn nädalas

TRENNIDE AEG: Algusega 17.05.2022 igal teisipäeval kell 17:00-18:30

EESMÄRK: Anda treenitavatele edasi kõik vajalikud tööriistad, et lihtsustada nende teekonda murdmaks golfiväljakul 90 löögilist tulemust. Arendada mängija füüsilist ja vaimset võimekust. Anda sisendit edasise arengu tekkeks. Pakkuda lõbusat, turvalist ja sotsialiseerivat keskkonda golfimängu õppeks. Pakkuda võimalust teha regulaarselt trenni. Suur rõhk paikneb tehnilise soorituse parandamisel.

HIND: 490€
*Võimalus maksta nii ühes kui ka kolmes osas!

MURRA 90 TREENINGPROGRAMMI SISU:

Baastehnika ja liigutusdünaamika kohendamine antud võimekuse tasemele, mis võimaldab mängijal saavutada programmis püstitatud eesmärki ja loob mängijale eeldused edasiseks arenguks:

PUTT: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Suur rõhk korrektse putiliigutuse kinnistamisel läbi hulgalise mahu trenni.
CHIPI: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Kukutamis tunnetuse loomine ja tugevndamine. Lisaks erinevate lähilöökide õpe ja oskusbaasi tõstmine.
PITCHI: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhi rõhk pikkustaju loomisel läbi löögi radarite kasutamise.
RAUD: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhirõhk palli tabamusel ja eksimuste vähendamisel. Eesmärk on tekitada mängijale mugav ja lihtne liigutus, mis aleks korratav ja mille tagajärjel mängija saavutaks parema täpsuse ja/või suurendaks oma löögipikkust. Lisaks, anda edasi põhilised arusaamad, mis mõjutavad golfipalli lendu ja kuidas mängija saab neid faktoreid ise mõjutada.
PUU TEHNIKA: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhirõhk palli tabamusel ja eksimuste vähendamisel. Eesmärk on tekitada mängijale mugav ja lihtne liigutus, mis aleks korratav ja mille tagajärjel mängija saavutaks parema täpsuse ja/või suurendaks oma löögipikkust. Lisaks, anda edasi põhilised arusaamad, mis mõjutavad golfipalli lendu ja kuidas mängija saab neid faktoreid ise mõjutada.
Golfisimulaatoril golfimängu simuleerimist.
Löögipikkuste kaardistamine läbi löögi radarite kasutuse.
Harjutustepagas iseseisvaks harjutamiseks.
Lisajuhised edasiseks arenguks.
Süstematiseeritud MURRA 90 treeningprogrammi viib läbi Rae Golfi PGA Pro Torel Neider.

Lisainformatsioon: info@raegolf.ee

Must grupp HCP 0-9

Oled eliitgolfar, kes pühendas palju aega ja treenimist, et saada üheks parimaks Rae Golfiklubis. Sa tead enda mängustiili ning tugevaid ja nõrku külgi golfimängijana. Oled harjunud ka võistlustest osa võtma ja teed seda regulaarselt. Meie professionaalsed treenerid annavad endast parima, et aidata Sul individuaalsete treeningplaanide abil areneda ja leida üles tugipunktid, mis panevad Sind enda parimat golfi mängima.

MURRA 80

KURSUSE MAHT: 54h, millest 18h on treeneriga ja 36h on iseseisev töö

KES ON OODATUD? Täiskasvanud mängijad soovitavalt max HCP 20

TREENINGGRUPI SUURUS: max 6 inimest

KESTVUS: 3 kuud

TRENNIDE ARV NÄDALAS: 1,5h trenn nädalas

TRENNIDE AEG: Teisipäeviti 18:30-20:00

EESMÄRK: Anda treenitavatele edasi kõik vajalikud tööriistad, et lihtsustada nende teekonda murdmaks golfiväljakul 80 löögilist tulemust. Arendada mängija füüsilist ja vaimset võimekust. Anda sisendit edasise arengu tekkeks. Pakkuda lõbusat, turvalist ja sotsialiseerivat keskkonda golfimängu õppeks. Pakkuda võimalust teha regulaarselt trenni. Suur rõhk paikneb tehnilise soorituse parandamisel.

HIND: 490€
*Võimalus maksta nii ühes kui ka kolmes osas!

MURRA 80 TREENINGPROGRAMMI SISU:

Baastehnika ja liigutusdünaamika kohendamine antud võimekuse tasemele, mis võimaldab mängijal saavutada programmis püstitatud eesmärki ja loob mängijale eeldused edasiseks arenguks:

PUTT: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Suur rõhk korrektse putiliigutuse kinnistamisel läbi hulgalise mahu trenni.
CHIPI: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Kukutamis tunnetuse loomine ja tugevndamine. Lisaks erinevate lähilöökide õpe ja oskusbaasi tõstmine.
PITCHI: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhi rõhk pikkustaju loomisel läbi löögi radarite kasutamise.
RAUD: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhirõhk palli tabamusel ja eksimuste vähendamisel. Eesmärk on tekitada mängijale mugav ja lihtne liigutus, mis aleks korratav ja mille tagajärjel mängija saavutaks parema täpsuse ja/või suurendaks oma löögipikkust. Lisaks, anda edasi põhilised arusaamad, mis mõjutavad golfipalli lendu ja kuidas mängija saab neid faktoreid ise mõjutada.
PUU TEHNIKA: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhirõhk palli tabamusel ja eksimuste vähendamisel. Eesmärk on tekitada mängijale mugav ja lihtne liigutus, mis aleks korratav ja mille tagajärjel mängija saavutaks parema täpsuse ja/või suurendaks oma löögipikkust. Lisaks, anda edasi põhilised arusaamad, mis mõjutavad golfipalli lendu ja kuidas mängija saab neid faktoreid ise mõjutada.
Golfisimulaatoril golfimängu simuleerimist.
Löögipikkuste kaardistamine läbi löögi radarite kasutuse.
Harjutustepagas iseseisvaks harjutamiseks.
Lisajuhised edasiseks arenguks.
Süstematiseeritud MURRA 80 treeningprogrammi viib läbi Rae Golfi PGA Pro Torel Neider.

Lisainformatsioon: info@raegolf.ee

Kas mäletad veel kui ise alles golfimänguga alustasid? Golfimängu õppides tunneb iga alagaja end veidi ebakindlalt, sest reegleid ja etiketi tundub olevat omajagu. Oleme loonud mentorprogrammi, et aidata meie alustajatel golfiga kiiremini ja lihtsamini sõbraks saada ning kutsume sind appi mentoriks. Mentor on golfar, kes tunneb end golfirajal juba kindlalt, on saavutanud HCP alla 36 ning valmis juhendama alustajaid golfimängijaid rajal. Mentoriks võib hakata igaüks ning mentorringi jooksul mängitakse koos alustajaga 9 rada.

Oleme loonud ka templikaardid meie tublidele mentoritele. Iga juhendatud mängukord annab ühe templi – kui kogud kokku teatud hulga templeid ootavad sind erinevad preemiad Caddiemasteris.

Juhul kui soovid meie algavaid golfareid juhendama tulla võta palun ühendust Caddiemasteriga +372 524 7700 või info@raegolf.ee

PGA PRO

Torel on golfiga tegelenud aastast 1999, kuhu mahub Eesti rahvuskoondise esindamine ja Eesti Meistrivõistluste medalid. Torel õppis University of Central Lancashire ülikoolis Golf Managementi ning treeneritööd Soomes, Rootsis, Suurbritannias ja USA’s. Toreli mentoriteks on paljud kuulsad golfitreenerid, kes on treeninud mitmeid maailma tippmängijaid. Pole olemas ühte toimivat meetodit kõikidele ja Torel leiab, et golfiõpetus peab olema lihtne, selge, arusaadav ja olema personaalne igale golfarile.

+372 5340 8159
torel@raegolf.ee

PGA PRO
Era- ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud

Maxime on golfi mänginud üle 17 aasta, millest viimased 9 on ta pühendanud golfimängijate treenimisele. Maxime on golfiväljakut juhtinud Aafrikas, puttamise instruktorina teab kõike lähimängust ning kuulub PGA Prantsusmaa nimekirja. Maxime paneb oma treenitavad golfimängu nautima ja armastama.

+372 5810 7909
maxime.chardon@raegolf.ee

PGA Assistant PRO
Lastetreener
Era- ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud

Cristofer jõudis golfi juurde 2009. aastal. Juba algusest saati on Cristoferi huvitanud golfilöögi dünaamika ja golfimängu olemus. Tublist õpilasest on sirgumas treener, kes hetkel omandab uusi teadmisi ja lihvib pedagoogilisi oskusi Inglise PGA-s. 2020.aastal omandas ta EKR 3.taseme treeneri paberid. Cristofer arvab, et trennis õpitu peab olema lihtsalt rakendatav ka mänguolukorras.

+372 5347 0477
cristofer.herman@raegolf.ee

Lastetreener
Era- ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud

Carlos on golfi mänginud 8 aastat ning fittingute ja täiskasvanute treenimise kõrval treenib Carlos lapsi ning noori golfimängijaid. Võib isegi öelda, et tal on oma fännklubi, kuna Carlos oskab golfitrenne läbi viia mänguliselt samas uusi golfioskusi õpetades. 2020.aastal omandas ta EKR 3.taseme treeneri paberid.

+372 5380 6390
carlos.kirtsi@raegolf.ee

Lastetreener / Juhendaja

Mari on golfi mänginud juba üle 20 aasta nii rahvuskoondise kui harrastaja tasemel ning tal on jagada oma pikaajalisest kogemusest palju õpetussõnu ka lastele. Maril on kõrgharidus USA ülikoolist, kus õppis spordikorraldust ning mängis sealses ülikoolitiimis golfi. 2020.aastal omandas ta EKR 3.taseme treeneri paberid ning asus tööle juhendajana Rae Golfis. Golfitreeningutel peab ta oluliseks eesmärgipärast treeningut ja arengut kuid samal ajal peab trenn olema ka lõbus ning tekitama lastes positiivseid emotsioone.

+372 5388 0469
mari.hutsi@raegolf.ee

Lastetreener / Juhendaja

Hanna-Eliise on golfi mänginud alates 2016. aastast. Alates 2019. aastast on ta abistanud teisi noortetreenereid treeningute läbiviimisel. 2020.aastal omandas ta EKR 3. taseme treeneri paberid ning asus tööle juhendajana Rae Golfis. Golfitreeningute läbiviimisel peab ta eelkõige oluliseks noortele põneva, lõbusa kuid samas õpetliku ja arendava keskkonna loomist.

+372 5552 1050
eliise.vendla@raegolf.ee

Lastetreener / Juhendaja

Triin Marleen on Rae Golfiklubi naiste meister nii 2020 kui ka 2021 aastal ja Eesti golfikoondise liige. Oma kümne golfimängu aasta jooksul on ta saavutanud palju, aga kõige tähtsamaks peab Eesti Meistrivõistluste kolmandat kohta aastal 2019.
Treeneritööd tehes toetub Triin Marleen oma 11-aastasele kogemusele golfis. Võtab kõikidelt oma treeneritelt parimad nipid ja õpetussõnad ja annab need oma õpilastele edasi. 2021. aastal omandas ta EKR 3. taseme treeneri paberid ning hetkel on omandamisel EKR 4. taseme treeneri kutsetunnistus.

+372 5551 2736
triin@raegolf.ee

Juhendaja

Marti alustas golfi mängimist 2013. aastal. Viimased kolm hooaega on ta olnud üks meie klubi tublimaid mentoreid alustavatele golfaritele. Just see aktiivne mentoriroll tõestas, et Martil on suur soov ja tahtmine aidata treenerina eeskätt värskelt golfimängu juurde jõudnud mängijaid. Noore treenerina leiab Marti, et esimesed suured arengud toimuvad väga väikeste detailide muutmisega, seda nii tehniliselt kui ka taktikaliselt. 2021. aasta sügisel omandas Marti EKR 3. taseme treeneri paberid.

+372 5567 8989
marti@raegolf.ee

 

Lastetreener
Era-ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud

Taavi alustas golfi mängimist 2010. aastal. Alates 2021. aastast on Taavi olnud juhendaja Rae Golfis. Samal aastal omandas ta ka EKR 3. taseme treeneri paberid. Golfi õpetamise juures peab ta tähtsaks, et treeningud oleks mööda saadetud eelkõige lõbusas ja positiivses õhkkokonnas. Treenitavad peaksid tundma end trennis mugavalt ja julgema küsimusi küsida ning arutlema treeneriga. Golfi õppimine peaks olema lihtne ja arusaadav kõigile.

+372 5560 3696

Juhendaja / lastetreener

Marko esimesed kokkupuuted golfiga ulatuvad 2008. aastasse, mil ta elas USA-s pikemalt viibides golfiväljaku kõrval ja tegi seal oma esimesed löögid. Püsivalt mängima hakkas ta Eestis 2013. aastal ning sealt edasi on huvi golfi vastu vaid süvenenud. Viimasel kolmel aastal on Marko viinud Rae Golfis läbi erinevaid demopäevi ja golfi tutvustamise üritusi. 2021. aastal omandas ta EKR 3. taseme golfitreeneri paberid. Alates sellest ajast juhendab ta klubis ka nii alustajate, täiskasvanute kui ka lastetrenne. Treenerina hindab Marko enim, et saab koos golfimängu oskuse ja füüsise arendamisega anda kaasa ka eluks vajalikke eetilisi väärtuseid, mida golf alana õpetab.

marko@raegolf.ee

KKK

Meil on hea meel, et olete huvitatud golfitrennidest. Treeningrühmade komplekteerimisega tegelevad laste treenerid. Selleks, et saaksime lapse sobivasse rühma lisada on eelenevalt vaja teada lapse vanust ning varasemat kokkupuudet golfiga. Oodatud on erinevate tasemega kui ka täielikult golfivõõrad lapsed. Sobivad rühmad leiame kõigile. Info palume edastada meie caddiemasterile info@raegolf.ee või +372 5247700.
Kui esmase registreerimine on tehtud ning lapsele sobiv rühm välja selgitatud saate ise treeningusse registreerida meie broneerimisüsteemi kaudu SIIN. Lisaküsimuste korral abistab Sind meie Caddiemaster info@raegolf.ee või +372 5247700.
Treeningute eest tasumine toimub arve alusel kuu alguses. Arve esitab Rae Golf. Treenerile otse tasumist lastetreeningute puhul ei toimu.
Jah, Rae Golfi treenerid viivad ka talveperioodil lastetrenne läbi.
Lisainfot treeningute kohta saab uurida Rae Golfi Caddiemasterilt info@raegolf.ee või +372 5247700 või otse oma rühma treenerilt.