Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Tule tee golfiga algust

Alustaja koolitus on Sinu esimene samm golfariks saamise poole.
Rae Golfis leiad alustamiseks suurepärased võimalused. Sind abistavad igal sammul meie treenerid ning sõbralikud ja avatud klubikaaslased.
Sinu uus hobi ootab!

 

Sinu teekond golfariks

1

Registreeri

Registreeri end 2-päevasele kursusele. Tule koos sõbraga, on lõbusam!

2

Õpi

Professionaalsed golfitreenerid õpetavad Sulle lööke, tehnikat, reegleid ja kõike muud, mida golfist teadma pead.

3

Green Card

Läbi etiketi koolitus rajal ja saad endale Green Card’i ning õiguse mängida golfi kõikjal maailmas.

Leia alustamiseks sobiv pakett

Pakume Sulle nelja erinevat alustaja paketti. Saad ennast golfiga siduda täpselt nii palju kui sobilikuks pead, sest paketid sisaldavad ühe kuu kuni terve hooaja piiramatut mänguõigust Rae Golfi väljakul. Algkursused toimuvad nii eesti, vene kui ka inglise keeles nädalavahetusteti läbi kogu suve. Selleks, et läbida Green Cardi koolitus tuleb osaleda Green Cardi jätkul rajal, kus saad aimu raja olemuse, reeglite ja golfimängu kohta.
PS! Kõikide alustajate pakettide juurde kuulub ka kursuse vältel kasutatav varustus ning harjutuspallid!

2023 hooaja alustaja kursuste ajad

juuni

eng

juuli

rus
eng

august

rus
eng

september

rus
eng

KKK

Jah, on küll. “Golfiga sõbraks” ja “Golf elustiiliks” pakette on võimalik tasuda kuni kolmes osamakses. Lisainfot küsi meie Caddiemasterilt info@raegolf.ee või +372 524 7700.
Kursusele soovitame Sul tulla mugava sportliku vabaaja riietusega. Pükstest palume vältida teksa- ja dressipükse. Särgiks sobib olemasolev kraega särk. Jalga soovitame panna mugavad vabaaja jalanõud. Peakatteks sobib soovi korral hästi nokamüts või külmemal ajal mõni soojem müts.

Pane tähele, et golfimäng jätkub ka vihmase ja tuulise ilmaga. Ainus, mis kursuse peatab on äike, seega palume ennast kurssi viia ilmateatega ja riietuda vastavalt. Golfiväljakul on tihti tuulisem kui linnatänavatel, seega soovitame ka mõne soojema jaki igaks juhuks kaasa haarata.

Kaasa võta palun hea tuju ja huvi golfi vastu! Muu vajamineva muretsemine jääb meie hooleks.
Kursus on jaotatud 2 päeva peale ning alustada tuleb alati laupäeval läbivõetava osaga. Juhul kui Sulle sobib tuleval nädalavahetusel vaid laupäev, saad teha pühapäevase kursuse järgneval või mõnel endale paremini sobival nädalavahetusel (vahe ei tohi olla rohkem kui 4 nädalat). Kui nädalavahetused ei ole Sinu jaoks aeg, kus teha algust golfiga ning sooviksid kursuse läbida hoopis mõnel argipäeval, ole hea ja võta palun ühendust meie Caddiemasteriga info@raegolf.ee või +372 524 7700.
Tekkinud lisaküsimustega aitab Sind meie administraator igapäevaselt info@raegolf.ee või +372 524 7700

Sa pole veel päris kindel, kas golf Sulle üldse meeldib?

Juhul kui ülal kirjeldatud paketid tunduvad Sinu jaoks veel natuke liiga golfiga siduvad ja sooviksid sõpradega tulla ainult golfi lühitutvustusele, kus teha mõned hoogsad löögid, pakume ka golfi kiirkursuseid.

Tule veendu kui mõnus spordiala golf tegelikult on.
Rae Golfi tutvustuskursus on selleks kõige soodsam võimalus!