Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Edasiviivad reklaamvõimalused

Golf on mitmekülgne tegevus, mis hõlmab nii sporti, meelelahutust, ärisuhteid ja turundust. See on ideaalne koht, kus luua sõprussidemeid ja sõlmida tehinguid. Selleks pakume erinevaid turundusvõimalusi ja positsioone meie golfiväljakutel.

Miks omada reklaam-
positsiooni Rae Golfis?

Rae Golf on tänase seisuga Eesti kõige suurem golfiklubi klubiliikmete arvu poolest. 2021. aasta lõpul omandas Rae Golf White Beach Golf enamusosaluse Valgerannas. Koos moodustame täna kolmandiku Eesti golfi turust. Samuti valmis 2024 aastal Rae Golfile lisa Tallinna esimese lühimängu väljaku näol, et klubiliikmete arvu veelgi kasvatada. Meil on Eesti suurim Golfiakadeemia, mängijaskond ning külastajate arv äri- ja eraürituste näol.

✅ Kõige ambitsioonikam arengukava

✅ Suurima külastatavusega golfiväljak nii era- kui ka ärikliendi näol

✅ Põhja-Euroopa moodsaim harjutusväljak

✅ Eesti suurim Golfi Akadeemia

✅ Rae Golf on rohkem üks suur pere kui klubi

Positsioonid

Pakume erinevaid turundusvõimalusi ja positsioone meie golfiväljakutel. Läheneme igale ettevõttele alati personaalselt, et leida sobivad ja enim edasiviivad positsioonid.

Pakume statsionaarseid reklaampositsioone väljakul ja driving rangel, toote esitlusi ja võistluste toetus pakette ning lisaks on võimalus panustada uute golfarite kasvu toetades Eesti suurimat Golfi Akadeemiat.

Meie partnerid täna

Kontakteeru

Reklaampositsiooni omamiseks võta eelnevalt ühendust Hanna-Eliisega hanna@raegolf.ee või +372 5552 1050

Koos kujundame välja Sinu vajadustest lähtuva strateegilise plaani, et edasiminek toimuks kiires tempos ning tulemused oleksid sellele vastavad.