Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Kirjuta meile

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Meie kollektiiv

Rein Paalberg

Head Greenkeeper

+372 53705303

rein@raegolf.ee

Peter Holmberg

Akadeemia juht

+372 5906 2621

peter@raegolf.ee

Kirke Kotsar

Projektijuht

+372 524 7700

kirke@raegolf.ee

 

Mia Heleen Herman

Võistluste koordinaator

+372 5247700

mia@raegolf.ee

Karolin Drobet

Caddiemaster

+372 524 7700

info@raegolf.ee

Torel Neider

Head PRO
PGA PRO

+372 5340 8159

torel@raegolf.ee

Cristofer Herman

PGA PRO
Lastetreener

+372 5347 0477

cristofer@raegolf.ee

Maxime Chardon

PGA PRO

+372 5810 7909

maxime@raegolf.ee

Hanna-Eliise Vendla

Lastetreener

+372 55521050

hanna@raegolf.ee

Carlos Kirtsi

Treener
Lastetreener

+372 5380 6390

carlos@raegolf.ee

Marti Dengo

Treener
Lastetreener

+372 5567 8989
marti@raegolf.ee

Marko Kukk

Treener
Lastetreener

+372 5911 8398

marko@raegolf.ee

Triin Marleen Ustal

Treener
Lastetreener

+37255512736

triin@raegolf.ee

Taavi Viirpalu

Treener
Lastetreener