Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Golfi tee, Suuresta
Rae vald, Harjumaa, 75318

Caddiemaster
+3725247700
info@raegolf.ee

Restoran
sand@raegolf.ee

Kirjuta meile

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Meie kollektiiv

Hanna-Eliise Vendla

Projektijuht

+372 55521050
eliise@raegolf.ee

Rein Paalberg

Head Greenkeeper

+372 53705303
rein@raegolf.ee

Kaisa Pilnik

Turunduse ja müügi projektijuht

+372 566 600 62

kaisa@raegolf.ee

Peter Holmberg

Akadeemia juht

+372 5906 2621

peter@raegolf.ee

Triin Marleen Ustal

Akadeemia kooridinaator / Lastetreener / Juhendaja

+37255512736
triin@raegolf.ee

Mia Heleen Herman

Caddiemaster

+372 524 7700

info@raegolf.ee

Torel Neider

Head PRO
PGA PRO

+372 5340 8159

torel@raegolf.ee

Cristofer Herman

PGA Assistant PRO
Lastetreener

+372 5347 0477

cristofer@raegolf.ee

Maxime Chardon

PGA PRO

+372 5810 7909

maxime@raegolf.ee

Carlos Kirtsi

Lastetreener
Era- ja grupitrennid täiskasvanutele

+372 5380 6390

carlos@raegolf.ee

Mari Hütsi

Lastetreener / Juhendaja

+372 5388 0469

mari@raegolf.ee

Marti Dengo

Juhendaja

Marko Kukk

Lastetreener / Juhendaja

Taavi Viirpalu

Juhendaja