Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Kirjuta meile

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Meie kollektiiv

Hanna-Eliise Vendla

Golf manager

+372 55521050

hanna@raegolf.ee

Rein Paalberg

Head Greenkeeper

+372 53705303

rein@raegolf.ee

Martin Ruus

Elamuste Projektijuht

+372 5252462

martin.ruus@raegolf.ee

Anthony Enden

Pro-Shopi juhataja

+372 5554 5346

anthony@raegolf.ee

Cristo Veber

Turundusspetsialist

+372 5333 5097

cristo@raegolf.ee

 

Eliis Rannala

Kliendihaldur/assistent

+372 5305 6050

Eliis@raegolf.ee

Karolin Drobet

Caddiemaster ja kliendihaldur

+372 524 7700

karolin@raegolf.ee

Kelli Lepa

Caddiemaster

+372 5557 9008

kelli@raegolf.ee

Priit Jalasto

Akadeemia juht ja PGA PRO

+372 5551 2626

priit@raegolf.ee

Daniel Silva

PGA Pro

+358 40620797

daniel@raegolf.ee

Carlos Kirtsi

Treener
Lastetreener

+372 5380 6390

carlos@raegolf.ee

Getter Saaroja

Treener
Lastetreener

+372 5675 519

getter@raegolf.ee

Triin Marleen Ustal

Treener
Lastetreener

+372 5551 2736

triin@raegolf.ee

Marko Kukk

Treener
Lastetreener

+372 5911 8398

marko@raegolf.ee

Taavi Viirpalu

Treener
Lastetreener

+372 5560 3696

taavi@raegolf.ee