Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Golfi tee, Suuresta
Rae vald, Harjumaa, 75318

Väljak ja harjutusalad
Avatud

Caddiemaster ja klubimaja
Avatud 09:00-19:00

Restoran
Avatud

Baar
Avatud

Caddiemaster
+372 524 7700
info@raegolf.ee

Restoran
 info@tuultemaa.ee  

Kirjuta meile

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Meie kollektiiv

Hanna-Eliise Vendla

Projektijuht

+372 55521050
eliise@raegolf.ee

Rein Paalberg

Head Greenkeeper

+372 53705303
rein@raegolf.ee

Torel Neider

PGA PRO

+372 5340 8159

torel@raegolf.ee

Egert Põldma

Treener
Era- ja grupitrennid täiskasvanutele

+372 525 6529

egert@raegolf.ee

Maxime Chardon

PGA PRO

+372 5810 7909

maxime@raegolf.ee

Carlos Kirtsi

Lastetreener
Era- ja grupitrennid täiskasvanutele

+372 5380 6390

carlos@raegolf.ee

Cristofer Herman

PGA Assistant PRO
Lastetreener

+372 5347 0477

cristofer@raegolf.ee

Mari Hütsi

Lastetreener / Juhendaja

+372 5388 0469

mari@raegolf.ee