Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Golfi tee, Suuresta
Rae vald, Harjumaa, 75318

Caddiemaster
+3725247700
info@raegolf.ee

Restoran
sand@raegolf.ee

Kirjuta meile

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Meie kollektiiv

Rein Paalberg

Head Greenkeeper

+372 53705303

rein@raegolf.ee

Kaisa Pilnik

Turunduse ja müügi projektijuht

+372 566 600 62

kaisa@raegolf.ee

Peter Holmberg

Akadeemia juht

+372 5906 2621

peter@raegolf.ee

Triin Marleen Ustal

Akadeemia koordinaator
Lastetreener

+37255512736

triin@raegolf.ee

Kirke Kotsar

Caddiemaster
Ürituste ja Pro Shop koordinaator

+372 524 7700

kirke@raegolf.ee

 

Mia Heleen Herman

Võistluste koordinaator
Caddiemaster

+372 5247700

mia@raegolf.ee

Torel Neider

Head PRO
PGA PRO

+372 5340 8159

torel@raegolf.ee

Cristofer Herman

PGA Assistant PRO
Lastetreener

+372 5347 0477

cristofer@raegolf.ee

Maxime Chardon

PGA PRO

+372 5810 7909

maxime@raegolf.ee

Hanna-Eliise Vendla

Lastetreener

+372 55521050

hanna@raegolf.ee

Carlos Kirtsi

Lastetreener
Era- ja grupitrennid täiskasvanutele

+372 5380 6390

carlos@raegolf.ee

Marti Dengo

Treener

Marko Kukk

Lastetreener

Taavi Viirpalu

Treener
Lastetreener

Eliis Rannala

Caddiemaster

+372 524 7700

info@raegolf.ee

Kerstin Maipuu

Caddiemaster

+372 524 7700

info@raegolf.ee

Karolin Drobet

Caddiemaster

+372 524 7700

info@raegolf.ee

Sandra Näks

Caddiemaster

+372 524 7700

info@raegolf.ee

Romeo Orumägi

Marshal

+372 5590 0299

Cris Sten Kutti

Marshal

+372 58363668

Sander Koskinen

Marshal

+372 53917141