Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Kirjuta meile

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Meie kollektiiv

Hanna-Eliise Vendla

Golf manager ja lastetreener

+372 55521050

hanna@raegolf.ee

Rein Paalberg

Head Greenkeeper

+372 53705303

rein@raegolf.ee

Eliis Rannala

Kliendihaldur/assistent

Palun lisa enda küsimus e-kirja teel ja helistan Sulle tagasi!

tugi@raegolf.ee

Karolin Drobet

Caddiemaster ja kliendihaldur

+372 524 7700

karolin@raegolf.ee

Priit Jalasto

Akadeemia juht ja PGA PRO

+372 5551 2626

priit@raegolf.ee

Taavi Viirpalu

Treener
Lastetreener

+372 5560 3696

taavi@raegolf.ee

Marko Kukk

Treener
Lastetreener

+372 5911 8398

marko@raegolf.ee

Marti Dengo

Treener
Lastetreener

+372 5567 8989

marti@raegolf.ee

Triin Marleen Ustal

Treener
Lastetreener

+37255512736

triin@raegolf.ee

Carlos Kirtsi

Treener
Lastetreener

+372 5380 6390

carlos@raegolf.ee