Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Rae Golfi Akadeemia

Rae Golfi Akadeemias töötavad igapäevaselt kümme treenerit, kelle eesmärgiks on muuta golf üheks enim harrastatavaks spordialaks Eestis. Grupitreeninguid viiakse läbi nii noortele kui ka täiskasvanutele, igal tasemel mängijale. Igal treeneril on omad põhimõtted, mida treeningute läbiviimisel jälgitakse ning koos moodustatakse tervik, millel treenitav mängija aastate jooksul areneda saab.
Siit lehelt leiad rohkem infot enda taseme treeninggruppide ning treenerite kohta!

Kõik treeningud on üles ehitatud rõõmu, turvalisuse ja lapse arengu ümber. Loome stabiilse aluse golfimängija tulevikuks.  Noored arenevad Akadeemia STAR arenguprogrammi järgi täiesti uuest tulijast tippgolfariks. Rae Golfi akadeemias tegutsevad noorte treeneritena Daniel, Egert, Carlos, Getter, Triin , Marko ja Taavi, kes töötavad igapäevaselt noorte golfi arendamise nimel.

Golfitrennidesse on oodatud kõik 4.-18.aastased noored olenemata eelnevast kokkupuutest golfiga, sest treeninggrupid on moodustatud tasemete järgi. Trenni tulemiseks ja trennis osalemiseks ei vaja noor oma golfivarustust. Varustuse kasutus sisaldub treeningu kuutasus.

1x nädalas treeningutel osalemise kuutasu on 55 € / 70 €
2x nädalas treeningutel osalemise kuutasu on 80 € / 120 €
*
Esimene hind kehtib U6 vanuseklassile ning erineb trennipikkuse tõttu.

Noored, kes osalevad treeningutel 2x nädalas, saavad kasutada isiklikuks harjutamiseks piiramatult range palle, Rae mänguõiguse ja PGA Pro Daniel Silva, treener Getter Saaroja, Carlos Kirtsi ja Marko Kukk eratreeninguid 30 €-se tunnihinnaga (üks laps).

Klubi liikmelisus

Juuniorid – 15 € (sündinud 01.01.2002 ja nooremad)
Noored – Tasuta (sündinud 01.01.2011 ja nooremad)

 

Noorte arenguprogramm

Koostöös treeneritega oleme välja töötanud ainulaadse Rae Golfi Akadeemia noorte treeningprogrammi, mis on kokku pandud maailma erinevatest programmidest. Tulemuseks on ainulaadne STAR programm. STAR programm koosneb üheksast erinevast tasemest, kus kõige algajamad golfarid alles tutvuvad esmakordselt golfiga ning viimase taseme noored esindavad Rae Golfiklubi ja Eestit juba rahvusvahelistel võistlustel. STAR programmis noored läbivad mänguteste ja koguvad endale tähekesi, et saavutada järgmine tase.

Roheline täht

Rohelisel tasemel on meie akadeemia pesamunad, kes alles õpivad golfi algtõdesid ning mängureegleid. Sellel tasemel keskendume golfimängu lähilöökidele. Kõik treeningud on lõbusad, mängulised ja erinevate harivate ülesannetega

Punane täht

Punasele tasemele saavad noored, kes on läbinud 4 nädalase rohelise taseme. Sellel tasemel õpetame noortele puttamise, chippamise ja pitchi lööke ning mängime juba lühikest rada harjutusväljakul.

Sinine täht

Sinise taseme harjutused on sammuti väga mängulised ja harivad. Lisaks lähilöökidele õpetame sinisel tasemel pikemaid driveri lööke. Sinise taseme noored mängivad meie parkväljakut koos vanemaga juba laste tiidelt.

Kollane täht

Kollase taseme noored tunnevad juba kõiki erinevaid golfilööke, teavad mängureegleid ja oskavad lugeda enda ja kaasmängija skoore. Sellel tasemel keskendume juba tulemuse sooritamisele väljakul.

Enesearendus –  Golf paneb mängija pidevasse arengusse positsiooni. Mängijad analüüsivad mida nad tegid hästi ja mida peaks tegema paremini, et veelgi areneda. Tekib eneseanalüüsi oskus, abi otsimise oskus professionaalidelt nõu küsida golfiõpetusel ning õppida taluma kriitikat.

Etikett ja väärtused – Golf on pikkade traditsioonidega mäng mis on kestnud juba aastasadu. Golfimängimine õpetab käituma noori iseenda ja teistega hästi. Lisaks õpetab golf austust.

Värskes õhus viibimine –  Varakevadest hilissügiseni õues kõndimine ja muude aktiivsete tegevuste tegemine aitab püsida tervena. Lisaks loob see harjumuse, mis on parem kui arvutimängud või televisiooni vaatamine.

Kvaliteetaeg perega – Golf võib olla perekeskne tegevus mitmeteks tundideks. Golf on hea võimalus vanematele anda positiivset tagasisidet ja julgustust lastele.

Lõbu – Noored kasvavad üles liiga kiiresti tänapäeva tehnoloogiamaailmas. Sõpradega suhtlemine näost näkku on harv nähtus ja lisaks sellele pakub golf heast seltskonnast osasaamise võimalust.

Tervis –  Golf on aktiivne tegevus ja väiksem võimalus vigastada end kui teistes spordialades. Golf arendab siselihaseid, mis toetavad selgrooga, lisaks arendab golf painduvust ja annab võimaluse olla aktiivne ja terve.

Treeningvarustus – Kogu treeningu jooksul vajaminev varustus on noorele meie käest tasuta.

Piiramatult golfi iga päev – Rae Golfi Akadeemias golfi õppiv kuni 18. aastane noor saab mängida ja harjutada meie väljakul piiramatult golfi läbi suve

Rae Golfi Akadeemia pakub mitmekülgseid treeninguid igal tasemel golfaritele. Alates põhjalikest algkursustest, kus õpitakse golfimängu põhitõdesid ja tehnikat, kuni edasijõudnutele suunatud spetsialiseeritud treeninguteni, mis aitavad lihvida oskusi ja strateegiat golfirajal. Meie eesmärk on mitte ainult aidata sul saavutada oma golfieesmärke, vaid ka luua lõbus ja motiveeriv õhkkond, kus saad nautida golfimängu koos teiste entusiastlike golfaritega.

Täiskasvanute treeningud

30€ – 1 kord

100€ kuu – Käi trennis palju soovid

Klubi liikmelisus

Täiskasvanud 110€

Alustajad: Alustajete gruppi on oodatud kõik uued golfarid, kes on värskelt sooritanud green card kursuse. Treeninggrupis käiakse läbi kõik algukursusel õpitud golfi ABC. Hoie, algasend, erinevate golfilöökide tehnika.

HCP 36-54 grupp: See treeninggrupp on mõeldud neile, kellel on juba mõningane kogemus golfimängus, kuid kes soovivad oma oskusi veelgi arendada ja oma mängu taset tõsta. Grupitrennis õpitakse erinevaid golfilööke nagu: puttamine, chippamine, raua löök, draiv ja bunker.

HCP 18-36 grupp: treeninggrup pakub juba individuaalsemat ja spetsialiseeritud juhendamist, mis keskendub mängijate konkreetsetele vajadustele ja eesmärkidele. Meie kogenud treenerid kohandavad treeninguid vastavalt iga mängija tasemele ja arenguvajadustele, pakkudes mitmekülgset lähenemist, mis hõlmab löögitehnikat, lähimängu, puttamist ja mängustrateegiat.

HCP 0-18 ggrupp: – see grupp pakub  treenimisvõimalsut kõikidele tipptasemel golfimängijad, kes soovivad oma golfimängu täiustada ja kes otsivad pidevat enesearendamist ja tipptasemel juhendamist. Treeninggrupp hõlmab kõiki aspekte, mis on olulised tipptasemel golfimängu saavutamiseks, sealhulgas löögitehnikat, lähimängu, puttamist, strateegiat ja mentaalset ettevalmistust. Koos õpitakse lahendama erinevaid mängulisi olukordi, mis võivad väljakul tekkida.

Grupitreeningutega liitumiseks täida ära akadeemiaga liitumise ankeet ja vali endale sobiv treeninggrupp.

Treeningutel on võimalik osaleda korrapääsme või kuupääsmega.

Kuutasu eest on Sul võimalik osaleda niipaljudes grupitreeningutes, kui sa ise soovid.

Lisainfo saamiseks pöördu akadeemia juhi Priit Jalasto poole.

priit@raegolf.ee

+372 55512626

PGA PRO
Era-ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud

Daniel on Portugali PGA liige ning ta on tegelenud golfiga terve elu. Mängijana on ta esindanud Portugali koondist. Oma treeneri karjääri jooksul on ta koostööd teinud mitmeta maailma tipptreeneritega nagu Claude Harmon II, David Leadbetter jpt.

Lisaks on ta osalenud Kim Koivu caddina European Challenge tuuril ning olnud juhendajaks ja caddiks naiste Euroopa tuuri mängijale Sanna Nuutinenile.

Tänu oma suurele kogemuste pagasile on Daniel suurepärane treener, kelle poole pöörduda, kui soovid oma golfimängu viia uuele tasemele.

+358 406207972
daniel@raegolf.ee

PGA PRO
Era-ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud

Priit alustas golfiga juba 17 aastat tagasi ja on golfitreenerina tegutsenud 10 aastat. Oma PGA Pro hariduse omandas ta Soome PGA-s Vierumäki Spordiülikoolis. Oma treenerikarjääri jooksul on Priit tegutsenud kõikidel Eesti suurimatel golfiväljakutel, viies läbi noortetreeninguid, green card kursuseid, era- ja grupitreeninguid. Lisaks on Priit osalenud erinevate maailma tipptreenerite seminaridel nii Eestis kui välismaal. Priidu teadmised golfitehnikast aitavad Sinu golfipalli lennutada kaugemale, täpsemalt ja stabiilsemalt. Priidu poole võib pöörduda ka kõikide golfivarustust puudutavate küsimustega.

+372 5551 2626
priit@raegolf.ee

Lastetreener
Era- ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud

Olen tegelenud golfiga 2009. aastast alates. Golfi juurde tõi mängu mitmekülgsus ja individuaalsus ehk edukas mängus sõltun enne kõike endast. Golfiga alustasin Suuresta väljakul ja just seal alustasin ka enda juhendaja karjääri 2016. aastal kui mulle pakuti väljaku ainsa nelja noore juhendamist. Üsna pea läbisin ka Inglise PGA korraldatud IPE koolituse mille järgselt omandasin vajalikud oskused, et noorte ja alustajate juhendamine uuele tasemele viia. Esimese kolme aasta jooksul kasvas neljast noorest välja pea viiekümnest noorest koosnev akadeemia. 2023 läbisin Rootsi PGA poolt korraldatud Golf Leader 2 koolituse. Golfi õpetamine oli loogiline samm minu golfikarjääris kuna golf on minu elus avanud väga palju uksi ja pakkunud häid võimalusi enesearengul. Just seda võlu nii keerulise mängu juures püüan edasi anda oma õpilastele. Lisaks golfile paelub mind väga IT ja kõik sellega seonduv, sellepärast nimetangi golfi õpetamist enda hobiks ja igapäevaselt võib kohata mind tarkvaraarendajana ettevõttes Iglu.

+372 5380 6390
carlos@raegolf.ee

Lastetreener
Era-ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud

Taavi alustas golfi mängimist 2010. aastal. Alates 2021. aastast on Taavi olnud juhendaja Rae Golfis. Samal aastal omandas ta ka EKR 3. taseme treeneri paberid. Golfi õpetamise juures peab ta tähtsaks, et treeningud oleks mööda saadetud eelkõige lõbusas ja positiivses õhkkokonnas. Treenitavad peaksid tundma end trennis mugavalt ja julgema küsimusi küsida ning arutlema treeneriga. Golfi õppimine peaks olema lihtne ja arusaadav kõigile.

+372 5560 3696
taavi@raegolf.ee

Lastetreener
Era-ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud

Triin Marleen on mänginud golfi juba 14 aastat. Esimest korda võttis golfikepi kätte 8 aastaselt. Selle aja sisse on mahtunud palju treeninguid, võite, kaotusi ja preemiaks 2023. aasta Eesti naiste meistritiitel. Triin Marleen kuulub ka Eesti naiste golfikoondisesse. Golfitreenerina alustas Triin Marleen tööd 2020. aastal Rae golfis. Tänaseks on ta omandanud EOK EKR 4 treeneritase ja läbinud Rootsi PGA süsteemi poolt korraldatud Golf Leader 1 ja 2 koolitusprogrammi. Omandamisel on EOK EKR 5 treeneritase.
Triin Marleeni suur soov on, et inimesed saaksid teada, kui tore spordiala on golf. Golf sobib kõigile sõltumata eesmärgist ja vanusest ning täidab nii sportlikku kui ka meelelahutuslikku rolli. Kui juba golfipisikuga nakatud, siis nii lihtsalt sellest enam lahti ei saa.

+372 5551 2736

triin@raegolf.ee

Treener / Juhendaja

Marti alustas golfi mängimist 2013. aastal. Aastaid töötas Marti Rae Golfiklubis aktiivselt mentorina. 2022. aastast on tema vedada olnud alustavatele golfaritele suunatud Rohelised treeninggrupid. Noore treenerina leiab Marti, et esimesed suured arengud toimuvad tihtilugu väga väikeste detailide muutmisega, seda nii tehniliselt kui ka taktikaliselt. 2023 aasta kevadel omandas Marti EOK 4. taseme nooremtreeneri paberid, lisaks on läbitud Rootsi PGA süsteemis Golf Leader 1 ja Golf Leader 2 koolituskavad.

+372 5567 8989
marti@raegolf.ee

Treener
Lastetrennid U6 ja U8 grupid / Täiskasvanute trennid / Alustajad , HCP 36-54 / Greencardid / Golfidemod / Eratrennid

Getter alustas golfimänguga aastal 2006, kui tema tädi teda esimest korda golfitrenni viis. Mõned aastad hiljem avanes tal juba võimalus hakata treenima Eesti golfikoondise kandidaadina. Golfitreenerina alustas Getter tööd aastal 2022 Rae golfis. Sealt edasi on tema huvi treenerina aina kasvanud ja tänaseks on ta omandanud EOK EKR treeneritase 4 ja läbinud Rootsi PGA süsteemi poolt korraldatud Golf Leader koolitusprogrammi.
Getteri suur soov on, et inimesed näeksid ja tunnetaksid, kui palju erinevaid positiivseid külgi golfimäng endaga kaasa toob. Ühest küljest on see spordiala, teisest küljest aga ideaalne viis vaba aja veetmiseks ja märkamatult sammude kogumiseks. Terves kehas terve vaim!
Golfi õpetamise juures peab Getter tähtsaks positiivse õhkkonna loomist, pingevabat suhtlusviisi, huumorit, seoste loomist ja asjade mõtestamist. Golf on individuaalne spordiala, mis sõltub igast inimesest endast – see kuidas tema panustab ja ennast arendab.

getter@raegolf.ee

Juhendaja / lastetreener

Marko esimesed kokkupuuted golfiga ulatuvad 2008. aastasse, mil ta elas USA-s golfiväljaku kõrval ja tegi seal oma esimesed löögid. Püsivalt mängima hakkas ta 2013. aastal ning sealt edasi on huvi golfi vastu vaid süvenenud. Viimasel neljal aastal on Marko viinud Rae Golfis läbi erinevaid demopäevi ja golfi tutvustamise üritusi. Lisaks juhendab ta 2021. aastast nii alustajate-, täiskasvanute- kui ka lastetrenne. Marko omab EOK EKR 4. treeneritaseme pabereid ning on läbinud Rootsi PGA süsteemi Golf Leader 1 ja 2 koolituskavad. Treenerina hindab Marko enim, et saab koos golfimängu oskuse ja füüsise arendamisega anda kaasa ka eluks vajalikke eetilisi väärtuseid, mida golf alana õpetab.

+372 5911 8398
marko@raegolf.ee

Pro
Rae noortekoondise treeningud ja eratreeningud

Egert on individuaalselt ja meeskondlikult 6-kordne Eesti meister golfis ning üle 20 korra võitnud Eesti meistrivõistluste medali. Egert on tegelenud treeneri tööga üle 10. aasta , sh juhendanud Eesti meestekoondist. Egert omab golfialast kõrgharidust Inglismaalt. Samuti on tal Tartu ülikooli psühholoogia erialal kraad ning on õppinud ka psühhoteraapiat.
Tema treeningud on peamiselt keskendunud mängustrateegiale, võistlus ettevalmistusele, treeningute planeerimisele, psühholoogiale, lähimängule ja puttamisele. Lisaks on Egert SAM PuttLab Level 3 sertifikaadiga treener.

+372 525 6529

KKK

Meil on hea meel, et olete huvitatud golfitrennidest. Treeningrühmade komplekteerimisega tegelevad laste treenerid. Selleks, et saaksime lapse sobivasse rühma lisada on eelenevalt vaja teada lapse vanust ning varasemat kokkupuudet golfiga. Oodatud on erinevate tasemega kui ka täielikult golfivõõrad lapsed. Sobivad rühmad leiame kõigile. Info palume edastada meie Rae Golfi Akadeemia juhi Priit Jalastole priit@raegolf.ee või +372 555 12 626.
Kui esmase registreerimine on tehtud ning lapsele sobiv rühm välja selgitatud saate ise treeningusse registreerida meie broneerimisüsteemi kaudu SIIN. Lisainfot treeningute kohta saab uurida Rae Golfi Akadeemia juhilt Priit Jalastolt priit@raegolf.ee või +372 555 12 626.
Treeningute eest tasumine toimub arve alusel kuu alguses. Arve esitab Rae Golf. Treenerile otse tasumist lastetreeningute puhul ei toimu.
Jah, Rae Golfi treenerid viivad ka talveperioodil lastetrenne läbi.
Lisainfot treeningute kohta saab uurida Rae Golfi Akadeemia juhilt Priit Jalastolt priit@raegolf.ee või +372 555 12 626 või otse oma rühma treenerilt.