Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Rae Golfi Akadeemia

Rae Golfi Akadeemias töötavad igapäevaselt seitse treenerit, kelle eesmärgiks on muuta golf üheks enim harrastatavaks spordialaks Rae Vallas. Grupi- ja eratreeninguid viiakse läbi nii noortele ja täiskasvanutele, algajatele ja edasijõudnutele.
Igal treeneril on omad põhimõtted, mida treeningute läbiviimisel jälgitakse ning koos moodustatakse tervik, millel treenitav mängija aastate jooksul areneda saab.

Noorteakadeemia

Rae Golfi noorteakadeemias tegutsevad viis noort treenerit- Carlos, Cristofer, Hanna-Eliise, Mari ja Triin Marleen, kes töötavad igapäevaselt golfi arenemise nimel Eestis. Meie eesmärgiks on kasvatada Harjumaal golfi mängivate noorte arvu ja tuua golf üheks enim harrastatavaks spordialaks Rae Vallas. Golfitrennidesse on oodatud kõik 4.-18.aastased noored olenemata eelnevast kokkupuutest golfiga, sest treeninggrupid on moodustatud tasemete järgi. Trenni tulemiseks ja trennis osalemiseks ei vaja noor oma golfivarustust, see on tasuta.

Enesearendus –  Golf paneb mängija pidevasse arengusse positsiooni. Mängijad analüüsivad mida nad tegid hästi ja mida peaks tegema paremini, et veelgi areneda. Tekib eneseanalüüsi oskus, abi otsimise oskus professionaalidelt nõu küsida golfiõpetusel ning õppida taluma kriitikat.

Etikett ja väärtused – Golf on pikkade traditsioonidega mäng mis on kestnud juba aastasadu. Golfimängimine õpetab käituma noori iseenda ja teistega hästi. Lisaks õpetab golf austust.

Värskes õhus viibimine –  Varakevadest hilissügiseni õues kõndimine ja muude aktiivsete tegevuste tegemine aitab püsida tervena. Lisaks loob see harjumuse, mis on parem kui arvutimängud või televisiooni vaatamine.

Kvaliteetaeg perega – Golf võib olla perekeskne tegevus mitmeteks tundideks. Golf on hea võimalus vanematele anda positiivset tagasisidet ja julgustust lastele.

Lõbu – Noored kasvavad üles liiga kiiresti tänapäeva tehnoloogiamaailmas. Sõpradega suhtlemine näost näkku on harv nähtus ja lisaks sellele pakub golf heast seltskonnast osasaamise võimalust.

Tervis –  Golf on aktiivne tegevus ja väiksem võimalus vigastada end kui teistes spordialades. Golf arendab siselihaseid, mis toetavad selgrooga, lisaks arendab golf painduvust ja annab võimaluse olla aktiivne ja terve.

Treeningvarustus – Kogu treeningu jooksul vajaminev varustus on noorele meie käest tasuta.

Piiramatult golfi iga päev – Rae Golfi Akadeemias golfi õppiv kuni 18. aastane noor saab mängida ja harjutada meie väljakul piiramatult golfi läbi suve

Kollased kassid & Sinised delfiinid:

Trennides kasutame kergeid plastikust golfikeppe ja pehmeid värvilisi palle, et trennid ikka ekstra ohutud oleksid ja kõik lapsed pärast trenni naerud suil koju tõttata saaksid. Trennide jooksul anname edasi kõiki golfi põhitõdesi, etiketti ja väärtusi. Lisaks ei ole trennid vaid golfi kesksed, sest teeme palju mänge ja harjutusi koordinatsiooni arendamiseks ning tihti toome üle oskusi ka teistel spordialadelt.

Mustad Simbad:

See rühm on saanud oma nime meie laste trennide maskotti Simba käest, kes on pisike must mops. Ennekõike meeldib Simbale mängida ja see sobib ilmekalt selle rühma iseloomustuseks, sest just siin on esimesel kohal mängud. Trennides kasutame juba lastele mõeldud golfivarustust ja golfipalle, et hakkaks tekkima golfimängu ja -varustuse õige tunnetus. Trennide jooksul anname edasi kõiki golfi põhitõdesi ja väärtusi. Lisaks ei ole trennid vaid golfi kesksed, sest teeme palju mänge ja harjutusi koordinatsiooni arendamiseks ning tihti toome üle oskusi ka teistelt spordialadelt.

Oranžid Rebased:

Nimetus tuleb ühest lahedast tegelasest, kes meie väljakul mängijatele läbi suve nalja pakkunud. Talle meeldib golfipallidega mängida ja bunkrites liivas hullata.

Seda rühma iseloomustab kõige paremini oskuslik mäng. Noorte oskuste arenguks leiame pidevalt uusi loomingulisi ja lõbusaid viise. Keskendume ka olulisematele punktidele – mängu väärtused ja ajalugu, etikett, eneseareng ja analüüsimine. Selles rühmas hakkame looma ka igale noorele talle sobilike eesmärke ja anname endast kõik, et nende eesmärkide täitmiseks vajalikud oskused tekiksid läbi erinevate põnevate harjutuste ja mängude.

Kuldsed Karud:

Kuldsed Karud tulenevad Jack Nicklausist hüüdnimest, kes on maailmakuulus golfar ning oma hüüdnime saanud juba varajasest edust.

Siia rühma leiavad tee juba oskuslikumad mängijad. Trennides keskendutakse juba oluliselt rohkem tehniliste oskuste lihvimisele ja parimale võimalikule tasemele viimisele. Mängijatele tekib igale löögile lähenemiseks kindel rutiin, kindel viis kuidas lüüa ja ka viis kuidas kehvematest tulemustest üle olla ja edasi liikuda. Trennide eesmärk on luua kõikidele noortele lai kogemuste pagas, mis võimaldaks neil toime tulla ka kõige keerulisemates oludes nii golfi väljakul kui ka igapäevaselt.

Punased Tiigrid:

Punased Tiigrid tulenevad Tiger Woodsist ning tema kombest kanda suurvõistluste finaalpäeval just punast särki.

Siia rühma kuuluvad mängijad kellel on lisaks suurele mänguhimule ka meeletult suur tahe olla golfis eeskujudeks nii nagu nende kõikide iidolid neile on. Need on need mängijad kes veedavad iga vaba hetke väljakul ja võistlustel pürgivad aina parematele kohtadele. Lisaks tehniliste oskuste arendamisele pöörame samapalju tähelepanu ka golfimängimise mentaalsele poolele.

Rae Golf pakub erinevaid golfimängu oskuse parandamise võimalusi ka edasijõudnutele. Seda aitavad lihvida meie PRO’d – Torel, Maxime ja Cristofer. Grupitreeningutes osalemine on hea viis saada nõuandeid ja nippe, et iseseisvalt mänguoskust parandada. Piiratud osalejate arvu tõttu jõuab treener treeningu jooksul kõigi õpilasteni ning juhendab neid personaalselt. Igal trennil on kindel temaatika ning üldjuhul jõutakse kahe erineva mängu osani treeningu jooksul. Näiteks ühes rühmatreeningus läbitakse üks osa range’il ja teine puttamisgreenil. Vastava treeningu teemad on nähtavad treeningute broneerimissüsteemis. See on hea viis leida enda sobiv treening vastava mänguoskuse parandamiseks.

Treeninggraafik varsti tulekul.

Lisainfo:

Treeningute eest saab tasuda caddiemasteris

Trennis on pallid kõigile tasuta ning trennipäevadel on rajal mängimine -50%

Pakume piiramatut mänguõigust 745EUR/terve hooaeg

Kõigil kes tunnevad, et kindel golfioskus vajab arendamist või soovivad personaalsemat lähenemist, on võimalik broneerida eraldi trenn treeneriga. Ühe tunni jooksul pühendub treener ainult õpilasele ning läbi on võimalik käia kõik mängu alad ning tekkivad küsimused. Eratrenn on hea viis kiiresti golfioskuse parandamiseks ning väga tehniliste oskuste lihvimiseks. Eratunde pakuvad kõik Rae Golfi akadeemia treenerid. Juhul kui kahtled, kelle treeningusse minna aitab Sind valikuga meeleldi meie Caddiemaster.
Kas mäletad veel kui ise alles golfimänguga alustasid? Golfimängu õppides tunneb iga alagaja end veidi ebakindlalt, sest reegleid ja etiketi tundub olevat omajagu. Oleme loonud mentorprogrammi, et aidata meie alustajatel golfiga kiiremini ja lihtsamini sõbraks saada ning kutsume sind appi mentoriks. Mentor on golfar, kes tunneb end golfirajal juba kindlalt, on saavutanud HCP alla 36 ning valmis juhendama algajaid golfimängijaid rajal. Mentoriks võib hakata igaüks ning mentorringi jooksul mängitakse koos algajaga 9 rada.

Oleme loonud ka templikaardid meie tublidele mentoritele. Iga juhendatud mängukord annab ühe templi – kui kogud kokku teatud hulga templeid ootavad sind erinevad preemiad Caddiemasteris.

Juhul kui soovid meie algavaid golfareid juhendama tulla võta palun ühendust Caddiemasteriga +372 524 7700 või info@raegolf.ee

MURRA 80

KURSUSE MAHT 63h, millest 21h on treeneriga ja 42h iseseisev töö

KES ON OODATUD? Täiskasvanud mängijad suurema HCP’ga kui 8

TREENINGGRUPI SUURUS: 6 inimest

KESTVUS: 1. Juuni – 5. September

TRENNIDE ARV NÄDALAS: 1 trenn nädalas

EESMÄRK: Anda treenitavatele edasi kõik vajalikud tööriistad, et lihtsustada nende teekonda murdmaks golfiväljakul 80 löögilist tulemust. Arendada mängija füüsilist ja vaimset võimekust. Anda sisendit edasise arengu tekkeks. Pakkuda lõbusat, turvalist ja sotsialiseeruvat keskkonda golfimängu õppeks. Pakkuda võimalust teha regulaarselt trenni.

HIND: 449€
Ühe korra hind on kõigest ~21.40€!
*Võimalus maksta nii ühes kui ka kolmes osas!

MURRA 80 treeningprogrammi sisu:
Olemasoleva tehnika ja liigutusdünaamika kohendamine antud võimekuse tasemele, mis võimaldab mängijal saavutada programmis püstitatud põhieesmärki ja loob mängijale eeldused edasiseks arenguks:

1.     PUTT: Hea vundamendi loomine, mis tekitab stabiilsuses algasendis ja korrektses hoides ning pallipositsioonis. Väga suur fookus läheb enesekindluse tekitamisele lühikestes püttides. Oskuse arendamine pikkadel püttidel – kuidas lugeda griini kallakuid õigesti, pikkuse õige hindamine ja selle järgi puttamine. Puttamisstatistika pidamine ja sellele vastavalt korrektuuride tegemine treeningprogrammis. Erinevad pinge all tehtavad puttamisülesanded nii harjutusgriinil kui rajal.
2.     CHIPP: Korrektse algasendi ja liigutusdünaamika loomine erinevateks olukordadeks. Madalad/keskmised/kõrged chipid. Õige pallipositsiooni valimisoskus. Erinevate keppide kasutamine vastavalt olukordadele. Erinevad pinnased ja nende tunnetamine, lisaks erinevate kallakute pealt edenemine.
3.     BUNRKILÖÖK: Edasijõudnud golfaritele bunkrilöögi tõed. Kõrged/madalad/keskmised bunkrilöögid. Spinni tekitamine  bunkrilöögis. Erinevate pikkuste bunkrilöögi oskuse arendamine. Õige kepi valik vastavalt situatsioonile.
4.     PITCH: Korrektse algasendi ja liigutusdünaamika loomine. Põhirõhk griini tabamisel, kuni 100m löökideni. Erinevate trajektooride löömisoskus.
5.     RAUD: Korrektse algasendi ja liigutusdünaamika loomine. Põhirõhk palli tabamusel ja eksimuste vähendamisel. Eesmärk on tekitada mängijale oskus, mille abil vastavalt rajasituatsioonile edukalt edeneda. Erinevate trajektooride ja vintide tekitamisoskus. Raualöökide pikkuste kaardistamine Trackmani abil ja nende stabiilseks lihvimine. Stock shoti loomine.
6.     PUU TEHNIKA: Teeme selgeks puu löögitehnika ABC, et luua tugev alus heade puulöökide tekkele. Lisaks kaardistame ära eksimuste suuruse. Eesmärk on demonstreerida mängijale, mil on õige hetk puukepp kotist välja võtta ja lööki sooritada. Edasijõudmiseks õpime erinevaid vinte ja lennutrajektoore ning tekitame stock shoti löögimustri.
7.     Raja strateegia planeerimine (course management), lähtudes iga mängija personaalsest tugevustest ja nõrkustest. GPS kellade, pikkusmõõdikute ja rajakaardi kasutamine abistamaks mängustrateegial.
8.     Löögipikkuste kaardistamine hooaja vältel.
9.     Harjutustepagas iseseisvaks harjutamiseks.
10.  Juhendatud mängud rajal.
11.  Lisajuhised edasiseks arenguks.

Süstematiseeritud MURRA 80 treeningprogrammi viib läbi Rae Golfi PGA Pro Torel Neider.

Lisainformatsioon: info@raegolf.ee

MURRA 90

KURSUSE MAHT: 63h, millest 21h on treeneriga ja 42h on iseseisev töö

KES ON OODATUD? Täiskasvanud mängijad HCP vahemikus 26 ja väiksema HCP’ga

TREENINGGRUPI SUURUS: 6 inimest

KESTVUS: 1. Juuni – 5. September

TRENNIDE ARV NÄDALAS: 1 trenn nädalas

EESMÄRK: Anda treenitavatele edasi kõik vajalikud tööriistad, et lihtsustada nende teekonda murdmaks golfiväljakul 90 löögilist tulemust. Arendada mängija füüsilist ja vaimset võimekust. Anda sisendit edasise arengu tekkeks. Pakkuda lõbusat, turvalist ja sotsialiseerivat keskkonda golfimängu õppeks. Pakkuda võimalust teha regulaarselt trenni.

HIND: 449€
Ühe korra hind on kõigest ~ 21.40€!
*Võimalus maksta nii ühes kui ka kolmes osas!

MURRA 90 TREENINGPROGRAMMI SISU:

Olemasoleva tehnika ja liigutus dünaamika kohendamine antud võimekuse tasemele, mis võimaldab mängijal saavutada programmis püstitatud põhieesmärki ja loob mängijale eeldused edasiseks arenguks:

 1. PUTT: Hea vundamendi loomine, mis tekitab stabiilsuse algasendis ja korrektses hoides ning pallipositsioonis. Väga suur fookus läheb enesekindluse tekitamisele lühikestes puttides. Oskuse arendamine pikkadel puttidel – kuidas lugeda griini kallakuid õigesti, pikkuse õige hindamine ja selle järgi puttamine. Puttamisstatistika pidamine ja sellele vastavalt korrektuuride tegemine treeningprogrammis. Erinevad pinge all tehtavad puttamisülesanded nii harjutusgriinil kui rajal.
 2. CHIPI: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine erinevateks olukordadeks. Madalad/keskmised/kõrged chipid. Õige pallipositsiooni valmisoskus. Erinevate keppide kasutamine vastavalt olukordadele. Erinevad pinnased ja nende tunnetamine, lisaks erinevate kallakute pealt edenemine.
 3. BUNKRILÖÖK: Edasijõudnud golfaritele bunkri löögi tõed. Kõrged/madalad/keskmised bunkrilöögid. Spinni tekitamine bunkrilöögis. Erinevate pikkuste bunkrilöögi oskuse arendamine. Õige kepi valik vastavalt situatsioonile.
 4. PITCHI: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhi rõhk greene tabamisel, kuni 100m löökideni. Erinevate trajektooride löömisoskus.
 5. RAUD: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhirõhk palli tabamusel ja eksimuste vähendamisel. Eesmärk on tekitada mängijale oskus, mille abil vastavalt rajasituatsioonile edukalt edeneda. Erinevate trajektooride ja vintide tekitamisoskus. Raualöökide pikkuste kaardistamine Trackmani abil ja nende stabiilseks lihvimine. Stock shoti loomine.
 6. PUU TEHNIKA: Teeme selgeks puu löögitehnika ABC, et luua tugev alus heade puu löökide tekkele. Lisaks kaardistame ära eksimuste suuruse. Eesmärk on demonstreeerida mängijale, mil on õige hetk puu golfikepp kotist välja võtta ja lööki sooritada. Edasijõudmiseks õpime erinevaid vinte ja lennutrajektoore ning tekitame stock shot löögimustri.
 7. Raja strateegia planeerimine (course management), lähtudes iga mängija personaalsetest tugevustest ja nõrkustest. GPS kellade, pikkusmõõdikute ja rajakaardi kasutamine abistamaks mängustrateegial.
 8. Löögipikkuste kaardistamine hooaja vältel.
 9. Harjutustepagas iseseisvaks harjutamiseks.
 10. Juhendatud mängud rajal.
 11. Lisajuhised edasiseks arenguks.

Süstematiseeritud MURRA 90 treeningprogrammi viib läbi Rae Golfi PGA Pro Torel Neider.

Lisainformatsioon: info@raegolf.ee

MURRA 100

KURSUSE MAHT: 63h, millest 21h on treeneriga ja 42h on iseseisev töö

KES ON OODATUD? Täiskasvanud mängijad HCP vahemikus 54-26

TREENINGGRUPI SUURUS: max 6 inimest

KESTVUS: 1. Juuni – 5. September

TRENNIDE ARV NÄDALAS: 1 trenn nädalas

EESMÄRK: Anda treenitavatele edasi kõik vajalikud tööriistad, et lihtsustada nende teekonda murdmaks golfiväljakul 100 löögilist tulemust. Arendada mängija füüsilist ja vaimset võimekust. Anda sisendit edasise arengu tekkeks. Pakkuda lõbusat, turvalist ja sotsialiseerivat keskkonda golfimängu õppeks. Pakkuda võimalust teha regulaarselt trenni.

HIND: 449€
Ühe korra hind on kõigest ~ 21.40€!
*Võimalus maksta nii ühes kui ka kolmes osas!

MURRA 100 TREENINGPROGRAMMI SISU:

Baastehnika ja liigutusdünaamika kohendamine antud võimekuse tasemele, mis võimaldab mängijal saavutada programmis püstitatud eesmärki ja loob mängijale eeldused edasiseks arenguks:

 1. PUTT: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Suur rõhk pika putti pikkus tunnetusel ja 1m puttide auku löömisel ehk laba asendi taju tabamise hetkel. Lisaks, suurendame kaldetaju tunnet ja õpime valima õiget liini.
 2. CHIPI: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Ühe kindla chipi löögi liigutuse loomine. Löögi lennu pikkuse ja veeremis distantsi kaardistamine. Eri golfikeppidega löömise ja eri pinnaste meelespea. Põhi eesmärk on tekitada tugev pikkustaju tunne kõikides chipi löökides.
 3. BUNKRILÖÖK: Algtõde bunkri löögi eripärast. Eesmärk, kuidas bunkrist edeneda.
 4. PITCHI: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhi rõhk greene tabamisel, kuni 60m löökideni.
 5. RAUD: Korrektse algasendi ja liigutus dünaamika loomine. Põhirõhk palli tabamusel ja eksimuste vähendamisel. Eesmärk on tekitada mängijale mugav liigutus ja kindlustunne, et ta saaks alati rajal edeneda.
 6. PUU TEHNIKA: Teeme selgeks puu löögitehnika ABC, et luua tugev alus heade puu löökide tekkele. Lisaks kaardistame ära eksimuste suuruse. Eesmärk on demonstreeerida mängijale, mil on õige hetk puu golfikepp kotist välja võtta ja lööki sooritada.
 7. Raja strateegia planeerimine (course management), lähtudes iga mängija personaalsetest tugevustest ja nõrkustest.
 8. Löögipikkuste kaardistamine hooaja vältel.
 9. Harjutustepagas iseseisvaks harjutamiseks.
 10. Juhendatud mängud rajal.
 11. Lisajuhised edasiseks arenguks.

Süstematiseeritud MURRA 100 treeningprogrammi viib läbi Rae Golfi PGA Pro Cristofer Herman.

Lisainformatsioon: info@raegolf.ee

Rae Golfi Akadeemia kutsub treenima kõiki alustajaid, kes soovivad oma mänguoskust parandada ja golfiga alustamist lihtsamaks teha.

Akadeemial on algajate programm, kus kuu jooksul on võimalik läbida piiramatult golfitrenne 4 erineva treeneri juures. Lisaks on treeningute osa ka mentorringid ning alustajate golfivõistlus. Teekonnal aitavad Sind nii treenerid kui ka klubiliikmed, et tunneksid end golfiklubis kui kodus.

Grupitreeningud

Green Card läbitud, aga kõhkled kuidas golfiga jätkata? Algajate grupitreening peaks Sinu teel kindlasti järgmine samm olema. Saad valida 4 erineva treeneri vahel ja külastada nende kõigi treeninguid makstes ühekordse tasu. Alustaja treeningpakett ehk Treeni Palju Jaksad maksab vaid 75€ kuus! Sind juhendavad meie treenerid Cristofer Herman, Maxime Chardon, Carlos Kirtsi ja Triin Marleen Ustal.

Treeningud toimuvad maist septembrini:

Igal esmaspäeval kell 18:00-19:00 ja 19:00-20:00 Triin Marleeni juhendamisel
Igal teisipäeval kell 17:00-18:00 ja 18:00-19:00 Cristoferi juhendamisel
Igal teisipäeval kell 17:00-18:00 Carlose juhendamisel
Igal kolmapäeval kell 17:00-18:00 ja 18:00-19:00 Maxime-i juhendamisel
Igal neljapäeval kell 17:00-18:00 ja 18:00-19:00 Cristoferi juhendamisel
Igal neljapäeval kell 18:00-19:00 ja 19:00-20:00 Carlose juhendamisel
Igal reedel kell 16:00-17:00 Maxime-i juhendamisel

NB! Ühel nädalal on sul võimalus valida kuni 3 trenni. 

Lisainfo:
Treeningpallid on kõigile tasuta ning trennipäevadel on rajal mängimine -50%
Kõigile Treeni Palju Jaksad paketi ostjatele on varustuse rent 45€/kuu
Pakume piiramatut mänguõigust 545€/terve hooaeg

Kõigil kes tunnevad, et kindel golfioskus vajab arendamist või soovivad personaalsemat lähenemist, on võimalik broneerida eraldi trenn treeneriga. Ühe tunni jooksul pühendub treener ainult õpilasele ning läbi on võimalik käia kõik mängu alad ning tekkivad küsimused. Eratrenn on hea viis kiiresti golfioskuse parandamiseks ning väga tehniliste oskuste lihvimiseks. Eratunde pakuvad kõik Rae Golfi Akadeemia treenerid. Juhul kui kahtled, kelle treeningusse minna aitab Sind valikuga meeleldi meie Caddiemaster.
Esimesed golfimängud väljakul võivad algajana üksinda mängides tunduda veidi hirmuäratavad. Selleks oleme loonud toreda mentorprogrammi, kus golfiringi jooksul juhendavad ning tutvustavad golfireegleid ja etiketti meie edasijõudnud klubimängijad alles alustavatele mängijatele. Lisaks on programm ideaalne võimalus leida endale uusi mängukaaslasi ka edaspidiseks.

Julgustame Sind meie mentoritega ühendust võtma, et omavahel mõlemale sobiv aeg kokku leppida.

Meie mentorid:

PGA PRO

Torel on golfiga tegelenud aastast 1999, kuhu mahub Eesti rahvuskoondise esindamine ja Eesti Meistrivõistluste medalid. Torel õppis University of Central Lancashire ülikoolis Golf Managementi ning treeneritööd Soomes, Rootsis, Suurbritannias ja USA’s. Toreli mentoriteks on paljud kuulsad golfitreenerid, kes on treeninud mitmeid maailma tippmängijaid. Pole olemas ühte toimivat meetodit kõikidele ja Torel leiab, et golfiõpetus peab olema lihtne, selge, arusaadav ja olema personaalne igale golfarile.

+372 5340 8159
torel@raegolf.ee

PGA PRO
Era- ja grupitrennid, algajad ja edasijõudnud

Maxime on golfi mänginud üle 17 aasta, millest viimased 9 on ta pühendanud golfimängijate treenimisele. Maxime on golfiväljakut juhtinud Aafrikas, puttamise instruktorina teab kõike lähimängust ning kuulub PGA Prantsusmaa nimekirja. Maxime paneb oma treenitavad golfimängu nautima ja armastama.

+372 5810 7909
maxime.chardon@raegolf.ee

Lastetreener
Era- ja grupitrennid, algajad ja edasijõudnud

Carlos on golfi mänginud 8 aastat ning fittingute ja täiskasvanute treenimise kõrval treenib Carlos lapsi ning noori golfimängijaid. Võib isegi öelda, et tal on oma fännklubi, kuna Carlos oskab golfitrenne läbi viia mänguliselt samas uusi golfioskusi õpetades. 2020.aastal omandas ta EKR 3.taseme treeneri paberid.

+372 5380 6390
carlos.kirtsi@raegolf.ee

PGA Assistant PRO
Lastetreener
Era- ja grupitrennid, algajad ja edasijõudnud

Cristofer jõudis golfi juurde 2009. aastal. Juba algusest saati on Cristoferi huvitanud golfilöögi dünaamika ja golfimängu olemus. Tublist õpilasest on sirgumas treener, kes hetkel omandab uusi teadmisi ja lihvib pedagoogilisi oskusi Inglise PGA-s. 2020.aastal omandas ta EKR 3.taseme treeneri paberid. Cristofer arvab, et trennis õpitu peab olema lihtsalt rakendatav ka mänguolukorras.

+372 5347 0477
cristofer.herman@raegolf.ee

Lastetreener / Juhendaja

Mari on golfi mänginud juba üle 20 aasta nii rahvuskoondise kui harrastaja tasemel ning tal on jagada oma pikaajalisest kogemusest palju õpetussõnu ka lastele. Maril on kõrgharidus USA ülikoolist, kus õppis spordikorraldust ning mängis sealses ülikoolitiimis golfi. 2020.aastal omandas ta EKR 3.taseme treeneri paberid ning asus tööle juhendajana Rae Golfis. Golfitreeningutel peab ta oluliseks eesmärgipärast treeningut ja arengut kuid samal ajal peab trenn olema ka lõbus ning tekitama lastes positiivseid emotsioone.

+372 5388 0469
mari.hutsi@raegolf.ee

Lastetreener / Juhendaja

Hanna-Eliise on golfi mänginud alates 2016. aastast. Alates 2019. aastast on ta abistanud teisi noortetreenereid treeningute läbiviimisel. 2020.aastal omandas ta EKR 3. taseme treeneri paberid ning asus tööle juhendajana Rae Golfis. Golfitreeningute läbiviimisel peab ta eelkõige oluliseks noortele põneva, lõbusa kuid samas õpetliku ja arendava keskkonna loomist.

+372 5552 1050
eliise.vendla@raegolf.ee

Lastetreener / Juhendaja

Triin Marleen on Rae Golfiklubi naiste meister 2020 ja Eesti golfikoondise liige. Oma kümne golfimängu aasta jooksul on ta saavutanud palju, aga kõige tähtsaimaks peab Eesti Meistrivõistluste kolmandat kohta aastal 2019.
Treeneritööd tehes toetub Triin Marleen oma 10 aastasele kogemusele golfis. Võtab kõikidelt oma treeneritelt parimad nipid ja õpetussõnad ja annab need oma õpilastele edasi.

+372 5551 2736
triin@raegolf.ee

KKK

Meil on hea meel, et olete huvitatud golfitrennidest. Treeningrühmade komplekteerimisega tegelevad laste treenerid. Selleks, et saaksime lapse sobivasse rühma lisada on eelenevalt vaja teada lapse vanust ning varasemat kokkupuudet golfiga. Oodatud on erinevate tasemega kui ka täielikult golfivõõrad lapsed. Sobivad rühmad leiame kõigile. Info palume edastada meie caddiemasterile info@raegolf.ee või +372 5247700.
Kui esmase registreerimine on tehtud ning lapsele sobiv rühm välja selgitatud saate ise treeningusse registreerida meie broneerimisüsteemi kaudu SIIN. Lisaküsimuste korral abistab Sind meie Caddiemaster info@raegolf.ee või +372 5247700.
Treeningute eest tasumine toimub arve alusel kuu alguses. Arve esitab Rae Golf. Treenerile otse tasumist lastetreeningute puhul ei toimu.
Jah, Rae Golfi treenerid viivad ka talveperioodil lastetrenne läbi.
Lisainfot treeningute kohta saab uurida Rae Golfi Caddiemasterilt info@raegolf.ee või +372 5247700 või otse oma rühma treenerilt.

Hinnakiri

Ühekordne treeningpääse
15€
Lastetreening 1 kuu
55€
Eratund 60 minutit
65€
Eratund 60 minutit kahele
80€
10 x Eratund 60 minutit
550€
10 x Eratund 60 minutit Rae Golfiklubi liikmele
500€
9 raja mängimine Toreliga Rae Golfis
130€
18 raja mängimine Toreliga Rae Golfis
220€
 • Rangepallid treeningutel hinnas
 • Soovi korral sisaldavad eratunnid Trackman 4 analüsaatori kasutamist ja trennijärgset raportit
 • Rajal mängimine sisaldab mängujärgset analüüsi ja treeningsoovitusi
 • PRO-ga rajal mängides Green Fee Rae Golfis -50% soodustusega hinnakirja järgsest hinnast
Eratund 60 minutit
40€
Eratund 60 minutit kahele
50€
10 x Eratund 60 minutit
350€
10 x Eratund 60 minutit Rae Golfiklubi liikmele
300€
9 raja mängimine Cristoferiga Rae Golfis
80€
18 raja mängimine Cristoferiga Rae Golfis
150€
 • Rajal mängimine sisaldab mängujärgset analüüsi ja treeningsoovitusi
 • PRO-ga rajal mängides Green Fee Rae Golfis -50% soodustusega hinnakirja järgsest hinnast
Eratund 60 minutit
50€
3 x Eratund 60 minutit
135€
5 x Eratund 60 minutit
210€
Piiramatu treeninghooaeg 2021
900€
6 raja mängimine juhendajaga Rae Golfis 1-le inimesele
50€
6 raja mängimine juhendajaga Rae Golfis 2-le inimesele
70€
9 raja mängimine juhendajaga Rae Golfis 1-le inimesele
70€
9 raja mängimine juhendajaga Rae Golfis 2-le inimesele
90€
 • Rajal mängimine sisaldab mängujärgset analüüsi ja treeningsoovitusi
 • Juhendajaga rajal mängides Green Fee Rae Golfis -50% soodustusega hinnakirja järgsest hinnast
 • Rajal on võimalik mängida koos meie noortreeneritega: Carlos Kirtsi, Mari Hütsi, Triin Marleen Ustal ja Hanna-Eliise Vendla