Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Golfi tee, Suuresta
Rae vald, Harjumaa, 75318

Caddiemaster и Здание клуба
открытый 09:00-19:00

Caddiemaster
+372 524 7700
info@raegolf.ee

Пишите нам

  • Это поле используется для проверочных целей, его следует оставить без изменений.

Наш коллектив

Hanna-Eliise Vendla

Проект-менеджер

+372 55521050
eliise@raegolf.ee

Tiina Tali

Маркетинг

+372 555 24 273

tiina@raegolf.ee

Rein Paalberg

Главный гринкипер

+372 53705303
rein@raegolf.ee

Torel Neider

PGA PRO

+372 5340 8159

torel@raegolf.ee

Egert Põldma

Тренер

+372 525 6529

egert@raegolf.ee

Maxime Chardon

PGA PRO

+372 5810 7909

maxime@raegolf.ee

Carlos Kirtsi

Тренер

+372 5380 6390

carlos@raegolf.ee

Cristofer Herman

PGA Assistant PRO
Тренер

+372 5347 0477

cristofer@raegolf.ee

Mari Hütsi

Тренер

+372 5388 0469

mari@raegolf.ee