Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Golfi tee, Suuresta
Rae vald, Harjumaa, 75318

Course and practise areas
Open 07:00-22:00

Caddiemaster and clubhouse
Open 09:00-19:00

Caddiemaster
+372 524 7700
info@raegolf.ee

Send us a message

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Our team

Hanna-Eliise Vendla

Project manager

+372 55521050
eliise@raegolf.ee

Rein Paalberg

Head Greenkeeper

+372 53705303
rein@raegolf.ee

Torel Neider

PGA PRO

+372 5340 8159

torel@raegolf.ee

Egert Põldma

Trainer

+372 525 6529

egert@raegolf.ee

Maxime Chardon

PGA PRO

+372 5810 7909

maxime@raegolf.ee

Carlos Kirtsi

Trainer

+372 5380 6390

carlos@raegolf.ee

Cristofer Herman

PGA Assistant PRO
Trainer

+372 5347 0477

cristofer@raegolf.ee

Mari Hütsi

Children’s coach / Instructor

+372 5388 0469

mari@raegolf.ee