Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Kuidas meie 2022 hooaeg möödus?

28.09.2022
3 min lugemine

Minu nimi on Agne-Reete ning olen veetmas enda kahte esimest praktika päeva Rae Golfis, saades au osaliseks kirjutada Rae Golfi möödunud hooajast. Niisiis, stardime? 

Teatavasti on viimaste aastate sündmused mõjutanud vähemal või rohkemal määral pea kõiki ettevõtluse valdkondi. Positiivseks jäävad Rae Golfi töötajad leiavad siiski, et neil õnnestus olukorrast kasu lõigata. Kuigi välisriikide külastatavus langes massiliselt, siis õnnestus ligi meelitada hulgaliselt uusi mängijaid lähiümbrusest. Kollektiivne eesmärk on golfi mängimine muuta enim harrastatavaks spordialaks Rae vallas. Rae Golfi projektijuht Kirke ja turundusjuht Kaisa on ühel meelel, et Rae Golfil on suurepäraselt õnnestunud sisse sööbida koduturule ning Eesti klientide külastatavus on viimastel hooaegadel purustanud rekordi. Golfi õide puhkemisel lisandus Rae Golfi Akadeemiaga palju alustavaid mängijaid ja noori. Hooaja alguses seatud eesmärkidest, mis hõlmasid erinevate kategooriate taset, suudeti enamik saavutada. Tänu oskuslike treenerite juhendamisele on hooaja jooksul klubi keskmine HCP päris hästi madalamaks langenud. 

Käesoleva välihooaja alguses viskas kaikaid kodarasse peamiselt ilm. Külmakraadid püsisid vankumatult madalal hiliskevadeni ning väljakut ei olnud võimalik varem avada. Väljaku tiimi juht Rein kommenteerib: “Lumi sulas märtsi lõpuks jääks, mille tõttu tekkisid fairway’dele külmakahjustused, sest muru ei saanud jää alt õhku.”

Eesoleval hooajal plaanitakse jätkuvalt kasvada ja areneda. Rae Golfi eestvedaja Piret rõhutab: „Asju mida saab parendada on küllalt. Arvestame külastajate tagasisidega ja pürgime järjekindlalt paremuse poole.“. Hetkel on suurimaks murekohaks mängutempo, mis võiks olla pisut kiirem. Järgmise hooaja jooksul plaanib Rae Golf avada PAR-3 väljaku, mis on abiks põhiväljaku koormuse vähendamiseks.  Kaisa lisab, et unarusse ja tahaplaanile ei jää midagi. „Igas valdkonnas on olemas vastutaja ning kollektiivina oleme teineteisele olemas ja toeks, et seeläbi pakkuda parimat teenust“.  Golfiakadeemia juhi Peteri sõnul hakatakse algaval hooajal rohkem keskenduma laste trennidele. Ees ootavad süsteemimuutused ja uuendused treeningprogrammides, et pakkuda mängijatele parimaid võimalusi.  

Kokkuvõtvalt on Rae Golf paari aasta jooksul tohutult kasvanud. Mõeldakse absoluutselt kõigele ja kõigile- mängijad, töötajad, arenguvõimalused ja golfimaailma edendamisesse panustamine. Kirke: „Meie võluks on soe ja personaalne lähenemine ning kliendisõbralikkus. Oleme justkui üks pere. Ilmselt on see oluliseks määrajaks, miks meie juurde jäädakse.“ Kaisa nõustub, et emotsioone luuakse läbi inimeste, aga tähtis on pildis püsida ka ekraani vahendusel: „Toodame suuremahuliselt sisu meedias. Meie puhul on võtmesõnadeks  silmapaistvus ja värvilisus, mõtleme kastist välja nii palju kui golfi puhul võimalik.“ Rae Golfis on laialdased valikud mängija arendamiseks, nii algajatele kui edasijõudnutele. Väljak on pikalt avatud, tänu millele kestab hooaeg kauem. Mainimata ei saa jätta ka Eestis ainsat valgustatud driving range’i, mis pakub rõõmu kõikidele golfaritele. Rae golf soovib jätkuvalt Eestis golfi populariseerida ja massidesse viia.

Tekst: Agne-Reete Abel
Pildid: Torel Neider, Marko Kukk,

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-posti aadressi ei avaldata.