Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Tule ütle Caddiemasterile tere!

30.05.2022
4 min lugemine

Meie uus Q&A vormis blogi keskendub kõikidele tublidele Caddiemasteritele. Lähemalt teeme juttu meie päikeselise Kirkega, kes annab lugejatele võimaluse piiluda maailma, mis avardub läbi Caddiemasteriks olemise silmade. Niisiis, alustame!

Kirke, tutvusta ennast meie lugejatele.
Mina olen Kirke, ning toimetan igapäevaselt Rae Golfis caddiemasterina, kuid vahepeal võid mind näha ka Pro-shopis või arvutis askeldamas. Tiimiga liitusin eelmise hooaja algul.

Mis annab Rae Golfis saadud kogemus Sinu eluteele kaasa?
Lihtsam oleks vist küsida, mida see kaasa ei anna. Selle lühikese aja jooksul olen saanud kaasa lüüa väga erinevates valdkondades – ürituste korraldamine, Pro-shopi korraldus ja palju muud. Lisaks saan aktiivselt kõrvalt jälgida ja õppida golfiväljaku töökorraldust ning selle haldamist. 

Mida hindad kõige rohkem Caddiemaster töös?
Eks ikka meie väljaku mängijaid! 🙂 Südame teeb eriliselt soojaks see, kui mängija klubimajja tulles laialt naeratab ning kõva häälega “Tsau!” ütleb. Mõne teisega jääme vahepeal ka pikemalt jutustama ning naljatama, mis annab pikale tööpäevale nii palju positiivsust juurde!

Kirke, Sul on sellest hooajast töökoormus suurem ning ka lisakohustused. Tutvusta neid meie lugejatele. 
Nii see tõesti on. Huvi Pro-shopi ja sellega seonduva osas oli eelmisel aastal nii suur, et sellel aastal vastutan selle eest, et meie Pro-shopil oleks igale mängijale midagi pakkuda. Lisaks Pro-shopile toimetan alates juunist ka ürituste ja golfi tutvustuskursuse poolega.

Oleme Sind sellel hooajal rohkem harjutamas ning mängimas näinud. Uurime, mis eesmärgil see nii on?
Olen tõesti ennast aina rohkem nii harjutamas kui ka mängimas leidnud ning seda seetõttu, et sain alles eelmise aasta lõpuks üle hirmust mängimise ees ning tahtsin käesoleval aastaö varakult algust teha. Ei saa ka mainimata jätta, et suureks motivaatoriks on sel aastal Paaris Scramble võistlus, mis kohe teistest silma jäi, sest see on väga alustaja sõbralik ning lahe formaat, kus on ka magusad auhinnad peal, mis mulle huvi pakuvad. Paaris Scramble ei ole aga ainult alustajatele. Seega, ootan rohket konkurentsi igalt golfarilt. Tegemist on laheda tuuriga! 🙂

Mis on kõige keerulisem või negatiivsem faktor, kui seda üldse on?
Need hetked kui arvuti otsustab kinni joosta, sest tavaliselt on sellistel momentidel alati kõige rohkem rahvast… 

Paljud mängijad lähevad parklast otse rajale. Miks peaksid aga mängijad Caddiemasteritst läbi tulema?
Caddiemasterist võiks juba selle pärast läbi tulla, et me teaksime, et mängija on kohal. Keegi meist ei sooviks olukorda, kus mängijale on mingil põhjusel lisatud “No-show”, sest me pole teda lihtsalt näinud. Rae golfipere on paari aastaga nii jõudsalt kasvanud ning väljakule on jõudnud palju uusi nägusid, kellega Caddiedel oleks hea meel kokku puutuda ning juttu teha.

Kus Sa ennast 10 aasta pärast näed?
Golfiväljakul birdiesid püüdmas! Laiemas pildis aga ilmselt oma asja ajamas ning toredat pereelu elamas.

Kui saaksid ükskõik kellega kogu maailmas õhtust süüa, siis kes ta oleks ja miks? 
Ilmselt minu vanaema ja vanaisa, sest nendelt jäi omal ajal palju küsimusi küsimata, millele tänasel päeval vastust või arvamust tahaks kuulda… 

Kui saaksid üheks päevaks kellegi teise rollis Rae Golfist olla, siis kelle valiksid ja miks? 
Ilmselt treener, sest nad saavad veeta enamuse ajast õues ning teavad golfi kohta kõike. Kevad- ja sügisperioodil ma neid aga võib-olla nii palju ei kadesta 😀

Tekst: Kaisa Pilnik ja Laura Filipjev
Pildid: Kirke Kotsar erakogu

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-posti aadressi ei avaldata.