Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Suve lahedaim golfisõprade laager!

Tule saa osa Golfisõprade laagrist 2025. aasta suvel!
Laagrisse ootame kõiki 8-18 aastaseid noori golfareid, kes soovivad oma golfioskusi parandada ja suvel aktiivselt ning lõbusalt aega veeta.
See on Sinu suve lahedaim laager!

Rae Golf korraldab Tallinna külje all golfilaagrit, millest tahab osa saada iga noor! Mitmepäevase laagri raames saavad lapsed tutvuda lähemalt golfiga ning sõbruneda teiste omaealistega, kellega läbitakse mitmekülgsed ja mängulised treeningpäevad. Meie treenerite ja kasvatajate eesmärk on garanteerida neile eriti lõbus suvine laager keset golfiväljakuid.

Laagrisse ootame kõiki 8-18 aastaseid noori golfareid, kes soovivad oma golfioskusi parandada ja suvel aktiivselt ning lõbusalt aega veeta.

JÄRGMINE LASTELAAGER TOIMUB JUBA 2025 HOOAJAL!

Rohkem infot peatselt!

Laagri Tegevused

Golfilaager on intensiivne ja lõbus kogemus, mis keskendub noorte golfioskuste täiustamisele ja edasiarendamisele. Noortele toimuvad õpetlikud ja harivad golfitrennid ning lisaks käiakse iga päev mängimas Rae 18-rajalisel parkväljakul ja uuel PAR3 akadeemia väljakul.
Laagrist ei puudu ka omavahelised lõbusad mõõduvõtud ning lisaks toimub viimasel päeval ka omavaheline võistlus, kus lapsed saavad näidata oma oskusi ja võistelda üksteisega lõbusas ja sõbralikus õhkkonnas. Laager pakub lastele võimalust mitmekülgselt arendada oma golfimänguoskusi ja luua tugevaid sõprussuhteid kaaslastega.
Laagri Tegevused Laagri Tegevused

Laager sisaldab

Professionaalsete golfiõpetajate juhendamist
Tehnika, strateegia ja taktika õpetamist
Mängulisi harjutusi ja võistlusi
Lõbusat ja sõbralikku õhkkonda koos uute sõpradega
Lõunasööki
Mängimist Rae Golfi väljakutel
Laager sisaldab Laager sisaldab