Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Golfivõistlus, driftimine, hokikepiga avalöögd ja jalgpalli mõõduvõtt – Unibet Invitation, 9. augustil 2023!

Kolmapäeval, 9. augustil toimus Rae Golfis maailmakuulsate osalejatega sündmus, mille raames korraldati lisaks golfivõistlusele suurejooneline sõu – alates enneolematutest mänguradadest kuni Jari Litmaneni jalgpallivõistluse ja Kalle Rovanperä driftimiseni.

Tegemist oli ühekordse ja ainulaadse kutsetega Unibet Invitational golfivõistlusega, millesarnaseid Eestis teisi ei toimu. Üritus ühendas meelelahutuse ja spordi ning kohal olid nii tugevad golfarid kui Eesti ja Soome kuulsused. Ühel rajal tehti avalöök tehisjäält, näidati võimsaid ralliautosid ning päeva kõige pilkupüüdvam sündmus oli golfiväljaku parklas toimunud Soome WRC ralliässa Kalle Rovanpera driftishow.

Lisaks toimus ka näiteks Soome ajaloo parima jalgpalluri Jari Litmaneni erivõistlus, milleks paigaldati golfiväljakule täismõõtmetes jalgpallivärav ja inimesed said kuulsuse enda vastu mängida. Soomlaste NHLi staar Esa Tikkanen aga näitas sündmusel oma jäähoki oskusi.

Tegemist oli kinnise Unibet Invitational golfivõistlusega, kus olid kohal mitmed Soome kuulsused nagu Isac ElliotKalle Rovanperä ja Mika Häkkinen

Meeleolukas pildigalerii leitav SIIT

10.08.2023

Sulle võib veel huvi pakkuda: