Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Range

Range on golfi harjutamiseks ja sportlase arenguks üks olulisemaid alasid ning täiesti uudne range annab Eesti golfi harrastajatele ja professionaalsetele sportlastele täiesti uuel tasemel võimalused enda mängu arendada. Tuues kokku ilusa golfiväljaku keskkonna ja parima tehnoloogia.
Rae golfi uus range sai valmis 2020 aasta juunis.

Range on avar, ilusa vaatega ja mitmete bunkrite ning greenidega. Selline vaade ning eesmärgipärane sihtimine motiveerib golfarit pikemalt harjutama, mis aitab tulemuste paranemisele kaasa.

Rangele on toodud uus tehnoloogia, mis annab mängijale täpse ülevaate löögist – pikkus, kaugus, kepilaba liikumine. See annab sportlasele võimaluse enda löök viia parima täpsuseni, mis annab kohese tulemuse paranemise ka mängus. Lisaks on rangel võimalik mängida simulaatoriga 18 rada golfi ilma väljakule minemata.

Rae Golfi driving rangel on tavapäraste väikeste rangemattide asemel kasutuses 200 meetri pikkune kunstmuru tii, millest 50 meetrit asub varikatuse all võimaldamaks harjutada ka vihmase ilmaga. Nii on võimalik korraga range kasutada väga suurel hulgal mängijatel. Rangel asuvatel greenidel kasutame kõrge kvaliteediga kunstmuru, millel pall käitub samamoodi nagu väljakul päris greenidel mängides.

Treeningkeskuses töötab igapäevaselt tehniline personal, kes tegelevad mängijate varustuse personaliseerimisega, et muuta see igale mängijale just talle sobivaks ning parandada mängija sooritust.

Tulevikus pakume Eesti golfaritele treeningkeskuses treeninglaagreid koos tunnustatud välistreeneritega. Nii on võimalik ka Eesti tippmängijatel kodumaal saada parimal tasemel teadmisi enda oskuste tõstmiseks.

Igal neljapäeval, ajavahemikus 02. juuli -03. september 2020 Rae Golfi rangel kell 14:00-19:00 endale sobival ajal. Kokku toimub 10 etappi.

Formaat:
Iga etapp koosneb kahest alavõistlusest, millest üks on täpsuse peale erinevatelt kaugustelt ning lisaks on igal nädalal teise alana üks üllatusvõistlus. Võistlusi viiakse läbi GC2 ja GC Quad simulaatorite peal.

Võistlusklassid:
Mehed HCP +5 – 24
Mehed HCP 24,1 – 54
Naised HCP +5 – 54

Reeglid:
Iga etapp koosneb kahest alavõistlusest. Igal alavõistlusel on võimalus sooritada 3 lööki, millest parim läheb arvesse. Iga alavõistluse 8 parimat saavad punkte vastavalt enda tulemusele (esimene koht 10 punkti, teine 8p, kolmas 7p, neljas 6p, viies 5p, kuues 4p, seitsmes 3p ja kaheksas 2p.) ja alates 9ndast kohast saavad kõik osalejad 1 punkti.

Etapivõitjaks osutub mängija, kes kahe ala lõikes kogub enim punkte. Võrdsete tulemuste korral võidab kõrgema HCP-ga mängija.
Võistluskatseid on võimalik teha piiramatu arv kordi tasudes iga uue võistluskatse eest osavõtutasu.

Juhul kui võistleja HCP muutub hooaja jooksul, millest tulenevalt liigub osaleja ühest võistlusklassist teise, kanduvad punktid eelnevast võistlusklassist uude.

Autasustamine:
Autasustatakse iga etapi võistlusklassi parimat.

Range liiga edetabel:
Range liiga edetabel koosneb 10st osavõistlusest, millest jooksvasse tulemustabelisse arvestatakse iga osaleja 8 parima etapi tulemust. Võrdsete tulemuste korral võidab kõrgema HCP-ga mängija. Autasustatakse iga võistlusklassi edetabeli võitjat.

Võistluskomitee:
Taavi Aaliste, Hanna-Eliise Vendla, Piret Sepp

Võistlustasu:
5€. Osavõtutasu läheb 100% akadeemia noorte treeningute tarbeks.

Registreerumine:
Läbi Golfboxi või Rae Golfi Caddiemasteri info@raegolf.ee / +372 524 7700