Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Range

Range on golfi harjutamiseks ja sportlase arenguks üks olulisemaid treeningalasid. Uudne range annab Eestis golfi harrastajatele ja professionaalsetele sportlastele täiesti uuel tasemel võimalused enda mängu arendada, tuues kokku ilusa golfiväljaku keskkonna ja parima tehnoloogia.

Rae golfi uus range sai valmis 2020 aasta juunis.

Range on avar, ilusa vaatega ja mitmete bunkrite ning greenidega. Selline vaade ning eesmärgipärane sihtimine motiveerib golfarit pikemalt harjutama, mis aitab tulemuste paranemisele kaasa.

Rangele on toodud uus tehnoloogia, mis annab mängijale täpse ülevaate löögist – pikkus, kaugus, kepilaba liikumine jne. Lisaks on rangel võimalik mängida simulaatoriga 18 rada golfi ilma väljakule minemata.

Rae Golfi driving rangel on tavapäraste väikeste rangemattide asemel kasutuses 200 meetri pikkune kunstmuru tii, millest 50 meetrit asub varikatuse all, võimaldamaks harjutada ka vihmase ilmaga. Nii on võimalik korraga range kasutada väga suurel hulgal mängijatel. Rangel asuvatel greenidel kasutame kõrge kvaliteediga kunstmuru, millel pall käitub samamoodi nagu väljakul päris greenidel mängides.

Treeningkeskuses töötab igapäevaselt tehniline personal, kes tegeleb mängijate varustuse personaliseerimisega, et muuta see igale mängijale just talle sobivaks ning parandada mängija sooritust.