Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Europcari rajal löödi eagle!

Kristjan Sikaste, õnnitleme! Tema on mees, kes lõi enda teisel golfihooajal eagle-i! 17. rada. PAR 4. Europcar. Rae Golfi kõige raskemaks rajaks valitud rada.

Kuidas, siis teisel golfihooajal ikkagi selline asi juhtus? Kristjan suutis eagle’i lüüa Joel Lindpere Open’i ajal. Ta kommenteerib sündmust järgmiselt: “Tuul oli pisut paremalt poolt ja tagant. Avalöögi tegin driver’iga, mis kandis üle parempoolse vee nurga ning veeres kergel draw joonel edasi 100 meetri tokkideni. Järgmisel löögil oli lipuni 96 meetrit. Lipu ees oli ka omajagu griini jäänud. Otsustasin minna 52 wedge’i asemel kolmveerand swingiga madalamat pitchi lööma sihiga lipust pisut paremale. Löök tuli täpselt selline välja nagu plaanisin. Maandus pisut enne griini ja veeres kerge kaarega vasakule ülesmäge augu suunal ja kukkus sisse.” Emotsioon oli Kristjani sõnul muidugi võimas: “Palli lennu lõpuosas tekkis juba lootus, et tulemus on hea ning kui pall griinil veerema hakkas, siis hakkasin juba eagle’it uskuma.” Kristjani sõnul nii lihtne see ongi!

Europcar on 17. rajal eagle’i löömise eest välja pannud 450€ väärtuses autorendi teenust siin või mujal Euroopas. Täname Europcari!

29.07.2021

Sulle võib veel huvi pakkuda: