Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Hole-in-One ei hüüa tulles, sõlmi kindlustus!

Kuna hole-in-one ei hüüa tulles, siis on hea, et sellel hetkel on võimalik nautida rõõmu selle löömisest, mitte niivõrd muretseda tähistamise peale minevast kulureast. Salva Kindlustusel on vastav kindlustus olemas ja selle vormistamine tõeliselt lihtne.

Seega, kui oled löönud hole in one’i ükskõik millise riigi ametlikul golfirajal kas võistlusel või kaasmängijate juuresolekul ja sündmus on registreeritud klubis, siis hüvitatakse Sulle klubi ametliku baari või restorani jookide sama päeva arved summas kuni 500 EUR.

Hole in One kindlustus hakkab kehtima järgmisest päevast, kui on tasutud oma golfiklubi liikmemaks ja registreeritud enda soov saada Hole in One kindlustuskaart Salva kodulehel. Hole in One kindlustus kehtib kuni 31.03.2024.

Hole-in-one kindlustuskaardi saamiseks tuleb ennast registreerida Salva leheküljel SIIN.  Kindlustuskaart saadetakse teile postiga.

Hüvitise saamiseks tuleb saata pilt oma Scorecard´ist, EGL liikmenumber, panga rekvisiidid ning jookide arve e-mailile golf@salva.ee

Tekst: Refereeritud Eesti Golfiliidu lehelt.

Originaalartikkel: https://www.golf.ee/golfar/golfikindlustus/hole-in-one-kindlustuskaitse/

15.05.2023

Sulle võib veel huvi pakkuda: