Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Joel Lindpere Open 2020

Möödunud nädalavahetusel toimus neljandat korda Joel Lindpere Open, mis oma populaarsusega on üks võistlejate rohkeim võistlus. Seda just tänu oma erinevusele harjumuspärastest mänguformaatidest. 

Võistlus mängiti 18 rajalise võistlusena, mille käigus oli erinevatel radadel vaja mõõtu võtta erivõistlustes – puttamises, lähenemisel 30, 50 ja 100 meetrilt, pikimas ava- ja bunkrilöögis.

Tänu täismajale – võistlejaid oli 132 ja erivõistlustele oli mängutempo eeldatult aeglasepoolne – kestis võistlus ligikaudu 6,5 tundi. Vaatamata pikale „tööpäevale“, keskmisest tugevamale tuulele ja hoovihmale olid võistlejad mänguringi lõppedes rõõmsas meeleolus, mida aitas peale mõnusat sauna veelgi tõsta hea söök ja muusika. Esinejaks oli seekord Carine Jessica koos Lauri Lehtsaarega.

Võisteldi neljas võistlusgrupis: mehed ja naised hcp 0-18, ning mehed ja naised 18,1-36, kus oli eesotsas nii vanu, kui uusi tegijaid. Võitjate edu saladuseks võib pidada erivõistlusti, õigemini seda, et saadi igalt erivõistluselt kirja tulemus. 

Auhinnalaud oli vägev ja selle eest peab tänama peatoetajaid Coolbet’i, Husqvarna’t ja Spordihooldust.

Kohtumiseni JLO 2021!

Joel Lindpere, Janno Sild, Andres Kivivare

Võistluse galerii leiad siit.

16.09.2020

Sulle võib veel huvi pakkuda: