Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Martin Järve: “Rae Golfi naised tegid finaalpäeval pronksimängudes enesekindlalt puhta töö“

EESTI KLUBIDEVAHELISED MEISTRIVÕISTLUSED 2022 on peetud ning sellest teeb ülevaate Rae Golfiklubi meeste kapten Martin Järve.

Möödunud nädalavahetusel (12.-13. august) toimusid Saaremaal järjekordsed Eesti klubidevahelised meistrivõistlused. Mõistagi ei puudunud sealt ka Rae Golfiklubi esindus, kes tõi klubile 2 pronksmedalit (naised ja naisseeniorid)!

Esmalt suur kummardus kõikidele Eesti golfiklubidele – sel aastal osales võistlustel rekordarv võistkondi ja mängijaid. Meeste ja meesseenioride klassis olid esindatud 8 golfiklubi, naiste klassis 7 ning naisseenioride klassis 6 golfiklubi.

Kaptenid Jana ja Martin valisid sellel aastal Rae Golfiklubi esindama:
Mehed – Martin Järve, Kristo Tullus, Veiko Vill, Tarmo Kivi, Jevgeni Levin ja Tõnis Karl Kivivare;
Naised – Getter Saaroja, Triin-Marleen Ustal, Iiris Mätas ja Annabel Kadak;
Meesseeniorid – Andres Esko, Peeter Esko, Indrek Kuivallik ja Veiko Haller;
Naisseeniorid – Jana Raudvere, Sirje Eichelmann, Viivika Nõmberg ja Siiri Haller.

Rae Golfi võistkonnale olid nii võistluse ajal kui ka enne võistlust abiks nõuandjad Andres Kivivare ja Kadri Veskimeister, kes hoolitsesid kõige vajaliku eest ning abistasid igakülgselt meie mängijaid. Suur tänu teile. Nüüd võistlusest endast.

Esimesel päeval mängisid kõik võistkonnad ja võistlusklassid löögimängu, mille põhjal selgitati välja klubide paremusjärjestused ja klubide mängupaarid võistluse finaalpäevaks. Finaalpäeval mängisid meie võistkonnad järgmiste kohtade peale:
Mehed – Rae Golfiklubi vs. Reval Golf Club, 3.-4. koht
Naised – Rae Golfiklubi vs. Tartu Golfiklubi, 3.-4. koht
Meesseeniorid – Rae Golfiklubi vs. Saaremaa Golf & Country Club, 5.-6. koht
Naisseeniorid – Rae Golfiklubi vs. Niitvälja Golfiklubi, 3.-4. koht

Finaalpäeva mänguformaadiks oli rajamäng. Igas võistlusklassis mängis 1 paar foursome formaadis ning ülejäänud mängisid individuaalset rajamängu.

Meeste puhul tuleb tunnistada, et tulemus jäi ootustele alla. Eelmise aasta kuldmedali vahetasid mehed sellel korral 4. koha vastu (tõsi, eelmise ja selle aasta meeste esindusvõistkond oli oluliselt erinev). Finaalpäeval suutsid mehed viiest punktist võtta üksnes kaks, mis jättis Revali kolme punkti vastu Rae Golfi mehed poodiumilt välja. Sellegipoolest tuleb kõiki meestetiimi liikmeid kiita, sest kõik pingutasid kogu võistluse vältel klubi eest mängides maksimaalselt ning ka mängijate suhtumine oli poodiumivääriline. Järgmine aasta paremini! Tulemused SIIN.

Meesseeniorid jäid veidi ebaõnnestunud esimese päeva järel poodiumimängudelt välja, kuid näitasid finaalpäeval tahet, kindlat meelt ja närvi ning alistasid Saaremaa Golf & Country Club’i kogutulemusega 2/1. Tulemused SIIN.

Rae Golfi naised tegid finaalpäeval pronksimängudes enesekindlalt „puhta töö“, mis kindlustas Rae Golfiklubile pronksmedali! Väärib mainimist, et Rae Golfi naistetiim võitis finaalpäeval Tartu Golfiklubi vastu kõik mängud ning kindlustasid maksimaalsest kolmest punktist kolm. Muljetavaldav! Tulemused SIIN.

Sarnaselt naistele tegid Rae Golfi naisseeniorid finaalpäeva pronksimängudes muljetavaldava ja enesekindla esitluse, mis tõi medalid koju! Finaalpäeval Niitvälja Golfiklubi vastu võitsid Rae Golfi naisseeniorid kõik mängud ning kogutulemusega 3/0 kindlustasid klubile järjekordse pronksi. Aplaus! Tulemused SIIN.

Tänan omaltpoolt kõiki meie võistkonna mängijaid ja nõuandjaid. Suhtumine, motivatsioon ja tiimi ühtsustunne oli kogu võistluse vältel esmaklassiline. Klubil ja kõikidel Rae Golfi mängijatel on põhjust uhkust tunda. Noore klubina oleme me juba tõestanud, et mängime aastast-aastasse ikkagi kõrgete kohtade peale – see on vägev saavutus. Järgmine aasta veel paremini!

Tänusõnad on igati ära teeninud ka meie klubi ning Rae Golfi väljak. Tänu Teie pakutud võimalustele (väljak, treenerid, harjutusalad, klubi töötajad ja palju muud) oleme aastate jooksul need medalid võitnud (ja teeme seda ka edaspidi). Jätkame!

Tekst: Martin Järve

19.08.2022

Sulle võib veel huvi pakkuda: