Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Põhja-Euroopa võimalusterohkeim golfi treeningkeskus avab uksed täna

Reedel 5.juunil avatakse Põhja-Euroopa uusim ja võimalusterohkeim löögiharjutusala ehk driving range Rae Golfis. Range on golfi harjutamiseks ja sportlase arenguks üks olulisemaid alasid ning täiesti uudne range annab Eesti golfi harrastajatele ja professionaalsetele sportlastele täiesti uuel tasemel võimalused enda mängu arendada. Tuues kokku ilusa golfiväljaku keskkonna ja parima tehnoloogia. 

Rangele on toodud uus tehnoloogia, mis annab mängijale täpse ülevaate löögist – pikkus, kaugus, kepilaba liikumine. See annab sportlasele võimaluse enda löök viia parima täpsuseni, mis annab kohese tulemuse paranemise ka mängus. Lisaks on rangel võimalik mängida simulaatoriga 18 rada golfi ilma väljakule minemata.

Range on avar, ilusa vaatega ja mitmete bunkrite ning greenidega. Selline vaade ning eesmärgipärane sihtimine motiveerib golfarit pikemalt harjutama, mis aitab tulemuste paranemisele kaasa. 

Rae Golfi driving rangel on tavapäraste väikeste rangemattide asemel kasutuses 200 meetri pikkune kunstmuru tii, millest 50 meetrit asub varikatuse all võimaldamaks harjutada ka vihmase ilmaga. Nii on võimalik korraga range kasutada väga suurel hulgal mängijatel. Rangel asuvatel greenidel kasutame kõrge kvaliteediga kunstmuru, millel pall käitub samamoodi nagu väljakul päris greenidel mängides.

Treeningkeskuses töötab igapäevaselt tehniline personal, kes tegelevad mängijate varustuse personaliseerimisega, et muuta see igale mängijale just talle sobivaks ning parandada mängija sooritust. 

Tulevikus pakume Eesti golfaritele treeningkeskuses treeninlaagreid koos tunnustatud välistreeneritega. Nii on võimalik ka Eesti tippmängijatel kodumaal saada parimal tasemel teadmisi enda oskuste tõstmiseks. 

Rae Golf on Tallinnale lähim golfikeskus, kus saab mängida 18 rajalisel väljakul. Golfikeskuses alles paar aastat tagasi läbinud täieliku uuenduskuuri ning areneb iga-aastaselt. Keskuses  leiab tegevust kogu perele ja töötab restoran, mis pakub maitseelamusi nii golfarile kui lihtsalt külastajale.

05.06.2020

Sulle võib veel huvi pakkuda: