Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Praktikavõimalus Rae Golfis

Tallinna lähim ning ambitsioonikaima arengukavaga golfikeskus, Rae Golf, pakub praktikavõimalust turundustudengile.

Pakume praktikavõimalust müügi- ja turundusvaldkonnas õppivale tudengile. Praktikandi turundustegevused hõlmavad lisaks Rae Golfile ka WBG ning Golf X brändidega töötamist. Praktikant on turundustegevustes töökas abiline, kes haldab andmebaase, on abiks kampaaniate koostamisel ja läbiviimisel ning aitab saavutada müügiplaanide eesmärke.

Praktikandi tööülesanneteks on järgmine: kampaaniate turundustekstide koostamine; turundusmaterjalide koostamine; kampaaniate loomine, läbiviimine ja kokkuvõtete tegemine koos tiimiga; kolme eelpool nimetatud brändi SM kontode ja veebilehe haldamine ja täiendamine; kliendibaasi haldamine.

Miks tulla praktikale just Rae Golfi?
Pakume Sulle võimalust kaasa rääkida Eesti ambitsioonikama golfiväljaku müügi- ja turunduskampaaniates ning välja pakkuda oma lennukaid ideid ja teostada neid koostöös müügitiimiga. Samuti on Sul võimalus näha müügi- ja turundustööd täiesti teise nurga alt ja väga spetsiifiliste toodete ja sihtgruppide lõikes. Vajadusel saame ka pakkuda töötamist paindliku ajagraafiku alusel ning hea koostöö korral on võimalik ka edasine pikaajalisem koostöö.

Meilt leiad alati abistava ja motiveeriva tiimi ning mis kõige tähtsam, õpi ja mängi golfi täiesti tasuta!

Sobid meile, kui Sul on kõrgharidus omandamisel ja soovid leida uusi väljakutseid koolis õpitu rakendamiseks reaalses elus. Sa oled töökas, julge, hea suhtlemisoskuse ja algatusvõimega. Suudad ennast ja oma tööd hästi organiseerida, oled särasilmne ja entusiastlik. Sind huvitavad uued väljakutsed ja julged välja pakkuda välja oma ideid.

Kui Sulle pakub huvi meiega koos areneda, siis kirjuta meie turundusjuhile Kaisale kaisa@raegolf.ee!

17.02.2022

Sulle võib veel huvi pakkuda: