Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Liitu uudiskirjaga
 ja ole kursis Eesti
  golfimaailmaga!

Liitu uudiskirjaga ja ole kursis Eesti golfimaailmaga!

Rae Golf ja WBG on nüüd üks pere!

Rae Golf ja Valgeranna golfiväljak panid leivad ühte kappi, mis tähendab suurepärast uudist kogu Eesti golfikogukonnale – esmakordselt tekib võimalus ühe mänguõigusega harrastada golfi nii Tallinnas kui ka Pärnus. Meil on Sulle ka ühinemise eripakkumine, 10. detsembrini maksab kahte linna hõlmav pakett 999 eurot (tavahind 1350eurot), viie korra kasutusõigus 255 eurot ja kümne korra kasutusõigus 455 eurot.

Palusime Rae Golfi tegevjuhil Piret Sepal võimalusest lähemalt rääkida. Piret, palun ava suurepärase uudise tagamaid. 

Tõepoolest, Rae Golf omandas Valgeranna golfikeskuse, mis tähendab head uudist golfimängijatele. Nimelt, esmakordselt on võimalik mõistliku hinnaga mängida töisel hooajal Tallinnas ja puhkuste ajal suvepealinnas Pärnus. Ühistest pakettidest ja pakkumistest võidavad mõlema golfiklubi mängijad, aga ka Eesti golf tervikuna. Nii on meil 10. detsembrini ka eripakkumine juba kogenud golfi harrastajatele kui uutele huvilistele, see sobib ideaalselt ka pühade kingikotti. 

Mis muudatusi liitmine kaasa toob?

Viimasel kolmel aastal on Tallinna lähistel asuv Rae Golf ja Pärnus asuv Valgeranna golfiväljak teinud tihedat koostööd, näiteks pakkunud klubi liikmetele ühiseid mängupakette, mistõttu on Valgeranna golfiväljaku liitmine ühisesse tööperre sarnasteväärtushinnangute pealt loogiline samm. 

Liitmine tähendab ainult häid uudiseid ja lisanduvaid võimalusi golfi kogukonnale ning meie kallitele töötajatele. Eesmärk ei ole teha olemasolevates toimivates lahendustes muudatusi, vaid kasvada ja arendada. Näeme Pärnus suurt potentsiaali. Samuti jääb WBG tegevjuht ja osanik Vahur Tamm edasi WBG-d juhtima, tahame kindlasti säilitada Pärnu keskuse identiteeti ja kliendisuhtluse põhimõtteid, millest ka Rae Golf esimestel tegutsemisaastatel palju eeskuju võttis. 

Kas lähiajal tekib ka uusi mänguväljakuid?

Jah, plaanis on ettevõtmisse oluliselt investeerida ja mõlemat golfikeskust ühiselt arendada. Kopp on juba maas Tallinna klubis, kuhu tekib uus 6-rajaline väljak, mis valmib kõikide eelduste kohaselt aastal 2023. Meie ambitsioon on pakkuda kõikidele mängijatele parimat kogemust. 

Kahe klubi ühisest toimetamisest tekib kindlasti sünergiat. Valgeranna golfiväljak on seni olnud peamiselt Soome golfituristide teiseks koduväljakuks ja nüüd saame uhkusega öelda, et ühise mänguõigusega saab sellest teine koduväljak ka Tallinna inimestele ja vastupidi. 

Kuidas golfil Eestis läheb? Kas see mäng on jõudnud meie inimeste südamesse?

Viimase nelja-viie aastaga on Eestis golfimängijate arv mitmekordistunud! Huvi golfi vastu on selgelt kasvanud. Ka koroonapandeemia ja reisipiirangute tingimustes otsivad inimesed üha enam tegevusi kodumaal ning vabas õhus. Eelmisel aastal andsime algõppe 600-le uuele huvilisele. Golf on üks väheseid sportlikke vaba aja veetmise vorme, mida saavad koos harrastada väga erineva tasemega mängijad ning seda saab Eestis välitingimustes mängida kuni lume tulekuni ja lumisel perioodil sisekeskustes.

Kahe golfikeskuse ühine eesmärk on kindlasti golfi veelgi populariseerida, nii nagu see on hinnatud ajaveetmise viis Soomes ja Rootsis. Euroopa riikides, sealhulgas Põhjamaades, on golf vabaaja ja spordiharrastusena väga populaarne. Viimaste aastate trend näitab, et ka Eestis oleme liikumas samas suunas. 

Golfil on ajalooliselt elitaarne maine. On see ka täna nö rikaste ja ilusate harrastus?

Meie lähtume sellest, et golf peab olema kättesaadav kõigile! Nii on ka meie hinnatase vastav ehk golfi mängimine meie klubides on samas hinnaklassis näiteks klassikaliste spordiklubi pakettidega. Mina julgustan kindlasti kõiki golfiga tutvust tegema. Nagu öeldud, seda saavad koos harrastada erineva tasemega mängijad, see on tervislik ja taskukohane. 

Tere tulemast, Tallinn ja Pärnu ootab Sind! 

18.11.2021

Sulle võib veel huvi pakkuda: