Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Treeni Palju Jaksad!

Grupitreeningud said Rae Golfis uue tähenduse. Golfi õppeks on nüüd võimalus valida igal korral nelja erineva treeneri vahel makstes vaid ühekordset tasu. Rae Golfis viivad treeninguid läbi pikaaegse mängija taustaga treenerid. Meie treeneritel on kogemused nii algajate kui ka edasijõudnute juhendamisega, mis annab võimaluse treeningutes osaleda kõikidel tasemetel mängijatel. Tutvu treeneritega siin. Igal nädalal annavad grupitreeninguid neli treenerit – Triin Marleen, Cristofer, Carlos ning Maxime. Treeni Palju Jaksad pakett on hea võimalus aru saamaks, millise treeneriga tekib kõige parem side või kui palju on tegelikult vaja treenida, et golf paremini hakkaks minema.

Miks käia grupitreeningus? Enda mänguoskuse arendamiseks ja golfi nautimiseks on väga oluline õige tehnika, mida saad kogenud treeneri juhendamisel lihvida. Kvalifitseeritud treener aitab mängijal kõige kiiremini jõuda õige lahenduseni, mis parandab oluliselt mängija oskusi. Vahel piisab ka pisikesest näpunäitest professionaalse golfitreeneri poolt, et pallid lendaks soovitud suunas. Kõigele lisaks on kambakesti palju lõbusam golfi õpet läbi teha.

Treeni Palju Jaksad maksab vaid 75€ kuus ning Sulle jääb vabadus registreerida end nädalas kolme erinevasse treeningusse nii Carlose, Cristoferi, Triin Marleeni kui ka Maxime’i juurde. Tehes kiire kalkulatsiooni jääb treeningpaketti maksimaalselt ära kasutades ühe treeningu hinnaks vaid 6-7 €. Golfiõpe pole kunagi nii soodne olnud. Registreerimine on ülimalt lihtne. Leia vabad treeningajad siit ja näeme trennis! 

18.05.2021

Sulle võib veel huvi pakkuda: